Skocz do zawartości

Wymiana wkładek zamków


technix

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja juz wymienialem w swoim uniaczu wkladki i mysle ze zejdzie troszke wiecej niz 2 godz bo trzeba zdemontowac tapicerke w drzwiach nastepnie kamka trzyma sie na 2 nakretkach i trzeba odpiac ciegna po wyjeciu klamki tylko z gorki nalezy wyjac zawleczke i caly ten "guzik" z wkladka wychodzi z klamki pozniej trzeba takiegi cienkiego bolczyka wybic tylko nalezy uwazac zeby sie zabardzo nie pogiol a na sam koniec na wkladce jest taki zabek ktory widac w szczelinie po wyciagnieciu bolczyka i trzeba ten zabek wcisnac i malym srubokretem wypchnac wkladke na zewnatrz a przy korku wlewu jest prosciej nalezy tylko wyciagnac bolec ktory znajduje sie od wewnetrznej strony korka i po sprawie grinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej,

> zamierzam zakupić wkładki z allegro:

> http://moto.allegro.pl/item471697826_bebenek_wkladki_zamkow_uno_komplet_nowe.html

> Co myslicie o tym i czy wiecie dokładnie jak wymienić te wkładki

> wszędzie (tzn. w korku, dziiach , klapie i stacyjce)

kupilem od nich. nie są to oryginały fiata, ale są ok jak narazie. trzeba jedynie pamietac zeby jakąś oliwą do zamków nasmarować. ja nie nasmarowałem i się zacierały, ale wpuściłem pare kropel i chodzą jak nówki smile.gif

wymiana z manualem z linków powyżej bez problemów smile.gif 2-3h roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupislem od nich. nie są to oryginały fiata, ale są ok jak narazie.

> trzeba jedynie pamietac zeby jakąś oliwą do zamków nasmarować.

> ja nie nasmarowałem i się zacierały, ale wpuściłem pare kropel i

> chodzą jak nówki

> wymiana z manualem z linków powyżej bez problemów 2-3h roboty

Dzięki o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.