Skocz do zawartości

Brak mocy


prezess22

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy powiedcie co moze być przyczyną że ostatnio silnic pracuje nie równomiernie, jak wciskam pedał gazu do samochód zaczyna sie dusić i nie ma zadnego przyspieszenia, tylko jakby miał zaraz zgasnąć, dodam ze przy jezdzie na bezynie i na gazie dzieje sie tak samo,a pozatym na małych obrotach stasznie autem trzęsie, ale z zapalanie nie ma jakiś wiekszych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że to OT, ale powinieneś zacząć od świec i przewodów WN.

Warto też zmienić kopułkę, jeśli takowa istnieje.

Mamy jesień, wilgoć i niestety w benzynowych autach tak się dzieje jak te elementy które wymieniłem są do wymiany. Miałem Combo w pracy i tez były podobne objawy. Po wymianie świec i przewodów auto zaczęło pracować normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co moze to nie jest taki sam silnik co w astrze?

ale po to jest kacik ogolny opla aby tam kierowac takie pytania nie zwiazane bezposrednio z Astra(to ze silnik ten sam to nic nie znaczy), kacik Astry jak sama nazwa wskazuje jest dla samochodów opel astra...na kazdym kaciku autor tematu mogl zadac to pytanie bo jest to temat uniwersalny i na 99% zostałby odesłany do kacika opla...ale poniewaz moderator wysłał temat do kacika opla to jest tego samego zdania co ja... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.