Skocz do zawartości

307 z 1.6 HDI (90KM)


Marcyś

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

z tego co kojarze, to silnik 1.6HDI 90koni pojawil sie w P307 kolo 2004r. (czyli jeszcze przed liftingiem)

Interesuje mnie opinie o 307 z 2004/2005 z tym silnikiem - czy Peugeot wyleczyl je z chorob (przedluzajacego sie) wieku dzieciencego?

Slyszalem ze 1.6 HDI w wersji 90koni nie ma dwumasowego kola zamachowego icon_eek.gificon_eek.gif - wiec jeden potencjalny problem mniej?

Czy przy okazji liftingu 307 francuzi poprawi/schrzanili cos istotnego od strony technicznej (nie chodzi o wyglad zewnetrzny)?

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem okazję pojeździć w ciągu dnia takim autem - bardzo pozytywne

> wrażenia. Zaskakująca dynamika i niskie zużycie paliwa -

> szczególnie w mieście 5.4-5.6l robi wrażenie.

to na kompie chyba. Niestety u mnie tyle pokazywało, a realnie wychodziło trochę ponad 6 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smigam 207 z tym silnikiem, jeszcze nie mialem 1 przegladu, ale juz lada dzien bo zrobilem narazie 19tys. bardzo fajnie sie tym jezdzi, ale mi srednio pali 6,5 i nie ma znaczenia czy trasa czy miasto. cisne ile sie da zeby.GIF rekord niskiego spalania osiagnalem 5,8, nizej jeszcze nie zszedlem, ale 6.5 tez nie przekroczylem mimo but.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.