Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb w Sienie??


srobaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem. Chciałem przyciemnic szyby w sienie tylko przy tylnych drzwiach mam problem rozebrałem już tapicerke tylko niewiem jak wyciągnąć szybe z drzwi jak ona tam jest zamocowana. Może ktoś już wyciągał szyby z tylnych drzwi to by sie podzielił informacjami. Co trzeba odkręcic czy tą całą prowadnice czy jakoś idzie szybe od tej prowadnicy odczepic. Prosze o szybkie info bo bym musiał jutro to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz wyjmowałem i juz nigdy więcej sam niebęde, tragedia wyjąć tą szybe , a włozyć to jeszcze gorzej, szyba ma łuk ,a otwór jest bardzo mały , jest duze ryzyko ze szyba pęknie, ale mi sie udało pomijająć fakt ze troszke porysowała sie szyby, a nadodatek folia sie poszarpała na końcach, wiem jedno teraz wole wydać te 120 zł i niech robią to profesjonaliści, koszmar frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raz wyjmowałem i juz nigdy więcej sam niebęde, tragedia wyjąć tą

> szybe , a włozyć to jeszcze gorzej, szyba ma łuk ,a otwór jest

> bardzo mały , jest duze ryzyko ze szyba pęknie, ale mi sie udało

> pomijająć fakt ze troszke porysowała sie szyby, a nadodatek

> folia sie poszarpała na końcach, wiem jedno teraz wole wydać te

> 120 zł i niech robią to profesjonaliści, koszmar

Właśnie jedną już zrobiłem jeszcze została mi po drugiej stronie. 893goodvibes.gif ale nie polecam nikomu tej robutki KATORGA niewiem kto to taki patent wymyślił z tymi szybami. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie jedną już zrobiłem jeszcze została mi po drugiej stronie.

> ale nie polecam nikomu tej robutki KATORGA niewiem kto to taki

> patent wymyślił z tymi szybami.

niom juz w paru samochodach widziałęm jak sie wyjmuje wszędzie szyba elegancko wychodzi a w sienie parodia, za ciasno jest frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaciemnionego kolege zlosnik.gif A ja dzisiaj w szfagrozkiej Fieście przyciemniałem i to dopiero tragedia jest bo szyby takie wklęsłe że tylko termokurczliwa by podeszła. Dobrze że szfagierowi nie zależy na estetyce.

No ciekawe jak Ci wyszło, musze jutro luknąć. Patrzyłem rolety do ciebie na tył w norauto, około 33 zeta na tył, nie drogo.

Pozdr. rozobaczenia w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam zaciemnionego kolege A ja dzisiaj w szfagrozkiej Fieście

> przyciemniałem i to dopiero tragedia jest bo szyby takie wklęsłe

> że tylko termokurczliwa by podeszła. Dobrze że szfagierowi nie

> zależy na estetyce.

> No ciekawe jak Ci wyszło, musze jutro luknąć. Patrzyłem rolety do

> ciebie na tył w norauto, około 33 zeta na tył, nie drogo.

> Pozdr. rozobaczenia w pracy

Ooooo kogo ja widze smile.gif roletke już mam założoną. A szyba w sienie jest też nieźle wklęsła i też zaciekawie to się tego nie robi. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.