Skocz do zawartości

Wycieraczka przedniej szyby


UNIVERSAL

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak pociagne dzwignie i spryskam szybe powinna wlaczyc sie na chwile

> wycieraczka a nie włącza sie..:(

i bardzo dobrze ok.gif

bo w uno pomyśleli, zebyś se szyby nie wycierał na sucho zlosnik.gif

> Jak popchne dzwignie w dol to

> wyciera. Do wymiany silniczek wycieraczki czy moze jakis kabelek

> lub przełącznik?

jest w porządku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też przednia nie bryka jak spryskam, ale dobrze bo jak mi braknie płynu, o co nie trudno w takich warunkach jak są teraz na drodze, to nie pojedzie na sucho, a z tylu działa i tak powinno być smile.gif

a co do wycieraczek, to mam takie pytanko jakich używacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest fabryczne rozwiązanie, więc nie ma co naprawiać.

I to jest bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcxza w zime, odpalasz silnik , jest szron na szybce, psikasz na niąi się rozpuszcza, nie niszcząc pióra wycieraczki.

a co do marki wycieraczek, to ja używam, i polecam mot gumy chyba polska firma, ale robią dobre rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to jest bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcxza w zime, odpalasz

> silnik , jest szron na szybce, psikasz na niąi się rozpuszcza,

> nie niszcząc pióra wycieraczki.

> a co do marki wycieraczek, to ja używam, i polecam mot gumy chyba

> polska firma, ale robią dobre rzeczy.

Motogum waytogo.gif Jedna z lepszych i wartych polecenia firm . Produkują nie tylko same Pióra wycieraczek ale też całe kompletne ramiona wycieraczek zeby.GIF. Mam ich tylne ramię zamontowane w Uniaku i wizualnie to nawet lepiej się prezentuje od tego plastikowego badziewia hehe.gifzlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wspominając o tym, że w ramieniu tylniej wycieraczki motguma

> można zmieniać samo pióro, a nie jak w orginale, gdzie pióro i

> ramie to jeden element

dzięki za odpowiedzi, z przodu używam wycieraczki boscha, a z tyłu sam nie wiem co mam, ale muszę to zmienić bo kijowo wyciera, po prostu już pióro nie domaga.

A co do naprawy tej przedniej, nie ma sensu nic z tym robić, fabryka tak wymyśliła i niech tak zostanie, można w ten sposób zaoszczędzić na wymianie wycieraczek. Poza tym pomyśl wycieraczka przymarza Ci w nocy do szyby, psikasz, próbuje sie ruszyć, ale nie może, silniczek cierpi, a i samo pióro można by w ten sposób uszkodzić, wiem jak mam w swifcie i tam już tak raz musiałem wymieniać wycieraczki frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.