Skocz do zawartości

Co to moze byc


whitepawer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis rano jak wyjezdzalem z garazu, bez sania, bo cieplo bylo, silnik zachowal sie tak jak by na mrozie stal, zmulim i zgasl, przy czym byl dziwny wystrzal, nie wiem moze to bylo spotegowane przez mury, ale pozniej jak pojechalem na miejsce spotkania z kumplem okolo 15 km to strasznie wariowal. Po okolo 7-8 km przy wyprzedzaniu zaczelo go mulic, i wiecej jak licznikowe 105km/h nie wicisnolem z niego ogolnie strasznie slabo szedl, wogole na obroty nie chcial sie wkrecac, jak dojechalem na miejsce to czuc bylo w komorze swont spalenizny i temperatura okolo 100 stopni byla, co na trasie bylo mx90 nawet z zaslonieta chlodnica. Postal na parkingu prawie 8-9 godzin, przed odpaleniem pospradzalem plyny i olej wszystko na dobrym poziomie. odpalillem, pojechalem, na pierwszych swiatlach czulem na pedalach i slyszlem walenie, pomyslame ze popychacze, jak sie zagrzal to przestalo. Ma ktos pomysl cos ei dzieje? Myslalem ze do wakacji wytrzyma przynajmniej.

Agent z Fosem 134kkm bez wiekszych remontow chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do odpalenia bez ssania a następnie wystrzału to tez tak mam. Po dłuższym postoju powinieneś mu ssanie pociągnąć. Jak mi zapali bez ssania po dłuższym postoju a potem kręci kręci i w końcu strzela bo jak zapala to wypala benzynę którą zaciągnął. Przynajmniej tak mi sie wydaje. A co do osłabnięcia... Ja już poraz drugi wymieniałem wężyki z podciśnień itd.z tym że mam aisana, dziś samochód mi gasł na skrzyżowaniach dławił się podczas jazdy-wymieniłem parę wężyków i ciora zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze jak strzelil to odrazu odpali normalnie i tez bez ssanie tyle ze odrazu wyjechalem i zgasilem bo chcialem garaz i brame zamknac

czy popychacze moga ustawic sakis zly "luz"? i po ponownym odpaleniu ustawic sie dobrze? bo nie wiem co jest. agent ma wycieki ale wczesnieuj jezdzil normalnie i dzis wracajac tez normalnie jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ja Ci mówię jak u mnie jest. Jest chłodniej albo nawet w lato na starcie wyciągam ssanie. A co do popychaczy to mi tłuką jak robię właśnie jak Ty, po dłuższym staniu odpalam i zaraz gaszę to tłuka popychacze więc wole jak pochodzi dłużej aż olej się rozejdzie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w moim przypadku to popychacze stukały po roku stania agenciny:) zgasiłem odpaliłem i ucichło, mogą juz byc zużyte popychacze jeśli wam tak stuka , kolega miał podobnie w seacie zmienił i ok.gif i o tej porze roku to mi zawsze gaźnik obladza pomimo, że mam chwyt ciepłego powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zmaina poaliwa z 95 na 98, ,moze spowodowac jakies jednorazowe komplikacje? jak widomo 98 ma wiecej oktanow, czy popychancze mogly zaczac zmieniac "luz", agent zawsze jezdzil na 95, wiec tak mysle ze to moze to tak namieszalo bo teraz chodzi norlamalnie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja od czasu do czasu leje 98 i nic mu nie ma Chociaż teraz ja mam

> podobny problem jak Ty może to zależy od jakości paliwa? Bo ja

> nalałem na Neste i tak mi się zaczęło dziać

no wlasnie ty tak czasem robisz ja nigdy, to byl piewrszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.