Skocz do zawartości

Rozmiar paska alternatora [F]


przemas86

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o informacje jakie sa wymiary paska alternatora do astry jak w opsie. Alternator to BOSCH 70A o numerach 0 123 110 005 lub (nie wiem ktore sa istotne) 90 389 247. Kupilem nowy pasek przy okazji wymiany koła pasowego ale niestety musialem zalozyc stary pasek bo nowy byl dla mnie zbyt krótki zeby dalo sie go zalozyc bez uzywania "magicznego kija" jednego z kolegow z forum, ktorym mozna wlasciwie naciagnac pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś wie jaki konkretnie powinien byc ten rozmiar bo zalozylem "stary" zuzyty pasek ktory wytrzymal dwa tygodnie na poprzednim wyrobionym kole pasowym i udalo mi sie go zalozyc z duzymi problemami. Z tego wynika ze tego nowego nie dalbym rady naciagnac tak zeby dac rade przykrecic alternator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz - a jak ty ściągasz/zakładasz pasek? Nie używasz napinacza? Po co odkręcać alternator?

Masz wąski czy szeroki pasek? W moim szr jest szeroki i tylko napinaczem się luzuje pasek (np do wymiany)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maciemoze jakies katalogi z paskami to sam bym sobie poszukal tych

> rozmiarow. bardzo mi zalezy zeby dobrac odpowiedni pasek bo

> obecny jest juz wyrobiony i slizga sie pod duzym obciazeniem

> alternatora

idziesz do sklepu i tam maja katalogi wink.gif, albo poszukaj na stronach producentów pasków...wielu z nich ma katalogi on-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.