Skocz do zawartości

Półka się nie mieści


matfiej

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zmontowałem do kupy tylną klapę, założyłem na nią ten plastik, założyłem półkę i gdy chciałem zamykać bagażnik coś jakby półka tylna była za duża, o co chodzi confused.gif

Jak jeździłem bez tego plastiku na klapie to zamykało się bez problemu. Jakieś pomysły co do czego nie pasuje oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ciśnie mi się na usta ,,wpadnij do tego magika z ASO " swiety.gif

A na poważnie ,zdemontuj jeszcze raz ,zobacz w eperze gdzie co wchodzi ,pomału i na spokojnie ! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spota zrobić to popatrze co i jak w jakim

> innym 3D

No to jest myśl !

Zobacz czy sztyfty tylnej półki weszły do końca gniazda ! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz czy sztyfty tylnej półki weszły do końca gniazda !

Weszły. Acha, czy te ciegna półki są takie same w 3D jak w 5D, bo eper pokazuje ten sam numer, a wydaje mi sie że gdyby były krótsze to by półka nie była przygniatana przez zamykaną klapę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakby półka tylna była za duża, o co chodzi

Obejrzyj dokładnie całość.Być może wystarczy podniesienie półki na końcu o kilka milimetrów. Można zastosować małe dystanse np. filcowe (takie jak stosuje się do podklejania nóg u mebli). Miałem podobny problem i w moim wypadku wystarczyło podniesienie półki o 4 mm aby problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.