Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

matfiej

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja miałem w BBM-ie silnik ze stilo i problemów nie było żadnych.
  2. > sieny tez byly 12v nie było, ten silnik był w bravach
  3. > A nie jest to ten słynny silnik, który ma tam jakieś opadające tuleje cylindrów? To diesel v6
  4. > w sensie, że Fiata > nieeee Jeździłeś, siedziałeś, widziałeś czy tylko tyle że fiat jest bee Opel znacznie lepszy, no tak, przecież niemiecki
  5. Kappa, w wygodniejszych nie jeździłem
  6. 500L/500L Trekking w wyprzedaży 2014 w tych pieniądzach ze 120hp kupisz
  7. matfiej odpowiedział radar16v na temat - Alfa & Lancia
    > No warta grzechu Trochę audi zalatuje
  8. > Pozostaje zrobic poprawki albo malować Jedynie malowanie, a że to perła i żeby było ładnie to element z 500-700zł
  9. > Chyba nic, ile zapłaciłeś? Pewnie walka z wiatrakami > Takie opinie widze > Quote: > Zgadzam się z powyższą opinią. Ostrzegam przed tą firmą. Przyjęli zlecenie przewozu, odebrali > towar który mieli dostarczyć prawie tydzień temu. Odbierają tylko z nieznanych im numerów tel. > Działalność firmy opiewa o prokuraturę!!! > Quote: > zgadzam się ale ci państwo nic sobie nie robią z prokuratury Nie zapłaciłem jakoś strasznie, ale części na tyle rzadkie, że innych nie znajdę i to mnie najbardziej wkurza, a auto miało być w oryginalnym lakierze itp
  10. > Jutro tam zadzwonię Dzięki, dzwoniłem z 3 numerów, żadnego nie odbiera. Czy pójście na policję coś da
  11. > Z jakiej to sieci? Sprawdzałem i wychodziło, że PLUS
  12. > niezła firma krzak, widzę że nie tylko Ty masz problem, bo znalazłem opinie Wszystko wyglądało profi, a wyszło jak zwykle Dogadałbym się z nimi ale kontaktu brak. A może by tak użytkownicy AK z darmowymi połączeniami podenerwowali trochę "prezesa tej firmy", będę zobowiązany, nr to: 669168050
  13. > Na ich stronie nie ma nic o reklamacji? > Wysłać list polecony z potwierdzeniem odbioru? > Skoro tel nie odbierają Strona nie działa, list pewnie też nic ni da Dla ostrzeżenia innych pełna nazwa firmy to: DG TRANSPORT Magdalena Ważna
  14. > Daleko ta firma jest od Ciebie? Mają jakąś strone? około 300km, strona niby jest ale martwa. Skontaktowałem się z kierowcą i prosiłem o kontakt szefa, do tej pory bez reakcji. Nie wiem co dalej, mam fotki jak auto dawca wyglądało i fotki po transporcie.
  15. > Jakieś papiery masz? Co to za firma? Szukałeś informacji w sieci? Opinie? > Przy odebraniu oglądałeś? Mam papier dostawy, z adnotacją o uszkodzeniach. Opinie sprawdziłem po fakcie bo wcześniej nie znałem nazwy firmy, a wszystko wydawało się byś ok. Odbiór był w nocy po ciemku, ale zniszczenia widziałem co kierowca odnotował i myślałem, że nie będzie problemu z reklamacją, a jednak.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.