Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

matfiej

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez matfiej

  1. Ja miałem w BBM-ie silnik ze stilo i problemów nie było żadnych.
  2. > sieny tez byly 12v nie było, ten silnik był w bravach
  3. > A nie jest to ten słynny silnik, który ma tam jakieś opadające tuleje cylindrów? To diesel v6
  4. > w sensie, że Fiata > nieeee Jeździłeś, siedziałeś, widziałeś czy tylko tyle że fiat jest bee Opel znacznie lepszy, no tak, przecież niemiecki
  5. Kappa, w wygodniejszych nie jeździłem
  6. 500L/500L Trekking w wyprzedaży 2014 w tych pieniądzach ze 120hp kupisz
  7. matfiej odpowiedział radar16v na temat - Alfa & Lancia
    > No warta grzechu Trochę audi zalatuje
  8. > Pozostaje zrobic poprawki albo malować Jedynie malowanie, a że to perła i żeby było ładnie to element z 500-700zł
  9. > Chyba nic, ile zapłaciłeś? Pewnie walka z wiatrakami > Takie opinie widze > Quote: > Zgadzam się z powyższą opinią. Ostrzegam przed tą firmą. Przyjęli zlecenie przewozu, odebrali > towar który mieli dostarczyć prawie tydzień temu. Odbierają tylko z nieznanych im numerów tel. > Działalność firmy opiewa o prokuraturę!!! > Quote: > zgadzam się ale ci państwo nic sobie nie robią z prokuratury Nie zapłaciłem jakoś strasznie, ale części na tyle rzadkie, że innych nie znajdę i to mnie najbardziej wkurza, a auto miało być w oryginalnym lakierze itp
  10. > Jutro tam zadzwonię Dzięki, dzwoniłem z 3 numerów, żadnego nie odbiera. Czy pójście na policję coś da
  11. > Z jakiej to sieci? Sprawdzałem i wychodziło, że PLUS
  12. > niezła firma krzak, widzę że nie tylko Ty masz problem, bo znalazłem opinie Wszystko wyglądało profi, a wyszło jak zwykle Dogadałbym się z nimi ale kontaktu brak. A może by tak użytkownicy AK z darmowymi połączeniami podenerwowali trochę "prezesa tej firmy", będę zobowiązany, nr to: 669168050
  13. > Na ich stronie nie ma nic o reklamacji? > Wysłać list polecony z potwierdzeniem odbioru? > Skoro tel nie odbierają Strona nie działa, list pewnie też nic ni da Dla ostrzeżenia innych pełna nazwa firmy to: DG TRANSPORT Magdalena Ważna
  14. > Daleko ta firma jest od Ciebie? Mają jakąś strone? około 300km, strona niby jest ale martwa. Skontaktowałem się z kierowcą i prosiłem o kontakt szefa, do tej pory bez reakcji. Nie wiem co dalej, mam fotki jak auto dawca wyglądało i fotki po transporcie.
  15. > Jakieś papiery masz? Co to za firma? Szukałeś informacji w sieci? Opinie? > Przy odebraniu oglądałeś? Mam papier dostawy, z adnotacją o uszkodzeniach. Opinie sprawdziłem po fakcie bo wcześniej nie znałem nazwy firmy, a wszystko wydawało się byś ok. Odbiór był w nocy po ciemku, ale zniszczenia widziałem co kierowca odnotował i myślałem, że nie będzie problemu z reklamacją, a jednak.
  16. Mam do Was pytanie, a mianowicie sprawa wygląda tak: na oferii złożyłem ofertę, że potrzebuję transportu na części blacharskie (klapa, drzwi, błotnik). Zgłosiła się firma DG Transport, która zaoferowała bezpieczny transport za rozsądne pieniądze, zaznaczałem, ze części mają być w stanie idealnym bo nie będą lakierowane. Miało to jechać do mnie jednym autem i być dnia następnego, ale dojechało po tygodniu i jest w stanie tragicznym. Kontaktu z firmą nie ma- dzwoniłem do nich ze 30 razy, pisałem sms-y, zero reakcji. Nie wiem teraz co zrobić bo zostałem ze zniszczoną przesyłką, a kontaktu brak. Jakieś propozycje co zrobić, bo szlag mnie trafia, że sam po to nie pojechałem
  17. > Tak to ten przewód z trzeciego zdjęcia. > Czy to wystarczy ?, to zależy od tego jak się auto użytkuje np krótkie trasy niedogrzany silnik > wtedy są problemy z majonezem w odmie ,a jak tego jest dużo to dostanie się do przepustnicy i > kolektora powietrza .posiadacze takich problemów dają tzw dostojnik odmy i co jakiś czas > spuszczaja ten sos. Raczej odstojnik
  18. matfiej odpowiedział woox na temat - Motokącik
    > na pewno w dobry, jak go podłączam zamiast do żarówki bezpośredni do aku też ładnie gasną, beż > żarówki pozycyjnej gasną z żarówką przygasają Jaki to zestaw drl, bo np philipsy te 8 ledowe tak właśnie działały, że po włączeniu świateł pozycyjnych, mijania się "żarzyły"
  19. > tu obrazek z elerna > nr 1 na obrazku Przejrzałem już sporo schematów, e-learnów, ale nie znalazłem tam odpowiedzi na moje pytanie: gdzie wpiąć wężyk od overboosta skoro trójnik na vacum pompie już zajęty oraz 2 (wszystkie) wyjścia z akumulatora podciśnienia również zajęte. pewnie mógłbym wstawić kolejny trójnik, ale chciałbym wiedzieć jak to było rozwiązane fabrycznie
  20. > tam powinien być jeszcze tzw. akumulator podciśnienia, od węża do serwa hamulca idzie cienki wężyk > właśnie do tego, nie mam na teraz obrazka, jak dam rade najwcześniej jutro po południu. Nazwałem ten akumulator podciśnienia "puszką". Problem polega na tym, że są w niej tylko 2 wyjścia, które zostają wykorzystane do elektrozaworu oraz samej klapki gaszącej, brakuje mi 1 króćca aby podpiąć wężyk od overboosta
  21. Nie chodzi dokładnie o stilo jtd, a o doblo, ale schemat powinien być taki sam lub bardzo zbliżony. Niestety, ale u mnie ktoś gmerał i poucinał praktycznie wszystkie wężyki i nie wiem jak to podłączyć. Wiem tylko, że: - z vacum pompy idzie wężyk do puszki podciśnienia - z puszki podciśnienia idzie wężyk do zaworu z tyłu silnika (od przepustnicy, klapki gaszącej) - z tego zaworu z tyłu idzie wężyk do przepustnicy (klapki gaszącej) No i tym sposobem nie mam już więcej wolnych podciśnień i nie wiem do czego podpiąć overboost, bardzo proszę o pomoc.
  22. matfiej odpowiedział Lewy20bis na temat - Motokącik
    Quote: Paliwa nie stosowalem, wiec w tej kwesti sie nie wypowiadam A ja właśnie stosowałem paliwa w jtd i po tygodniu się zaczęło z niego lać, dokręciłem i znowu po tygodniu mokro, wszystko poszło w rozrusznik, który trzeba było regenerować. Po wymianie na UFI zero problemów
  23. matfiej odpowiedział Glaca na temat - Uno
    > Kochani, możecie pomóc laikowi? > Od jakiegoś czasu mam taki problem, że jak dodaję gazu na 3-ce to mi dziwnie skacze wskazówka > prędkościomierza i coś popiskuje. Może wiecie co może być przyczyną? > Zmienić świece czy dokręcić mocniej filtr oleju? Mi to wygląda na ostatnie piski jakiegoś gryzonia, ale dlaczego na trójce
  24. > Bo Opel jest najlepszy Znowu se zapomniałem Dzięki za przypomnienie
  25. > Bo to Fiat. No i??

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.