-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
Wymieniony Wszystko, co powinno działać o dziwo działa Z ciekawszych rzeczy. Xsara 2005, a przełącznik miała zamontowany z roku 2003 . Gałka zmiany biegów też była z 2003. Coś czuję, że mój egzemplarz ma nieźle nalatane
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> Jeśli koleś się tym zajmuje, to zakładam, że to ogarnia. > Natomiast sama wymiana nie jest trudna. > Dla wprawnej ręki ok. 30-40 minut lekkiej pracy. Zamówiony. Jutro będzie. Dam znać po zamontowaniu
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> Taśmą idzie sygnał klaksonu i poduchy. > Taśma nic nie ma do świateł, kierunków i wycieraczek. czyli cały, zregenerowany przełącznik
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> on je regeneruje/naprawia czy tylko nimi handluje ? z tego co pisze i mówi regeneruje je
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> Znajdź manuale, wszystko jest na poziomie raczej łatwym. > W każdym razie ja nie miałem żadnego problemu. > Zdejmuje się poduchę (niektórzy zalecają odłączenie akumulatora), kierownicę i już masz. może lepiej samą taśmę wymienić, koszt 150 pln ?
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> no to grubo. > Za wyłączanie się kierunków/mijania/halogenów/podświetlania odpowiada jedna mała usterka. > Ale z takim pakietem to się nie wypowiadam. > Jednak po wymianie rozkładałem z ciekawości całego COM-a na czynniki pierwsze. Generalnie jest to > naprawialne. Albo zużywa się mechanicznie (powypalane styczniki ruchome) albo zimne luty. > Natomiast z Twoim pakietem niespodzianek to może być uszkodzona taśma-zwijka. Znalazłem gościa na allegro z Poznania, który zajmuje się przełącznikami. W czwartek da mi znać, czy będzie miał pasujący do mojego XP. Cena 220 pln więc nie są to wielkie pieniądze. Sama taśma 150 pln, ale w moim przypadku do wymiany cały przełącznik. Czy do wymiany potrzebny jest jakiś specjalny fachowiec?
-
NGK, BERU, DENSO, BOSCH
> czampiona jeszcze znalazłem do swojego, co prawda HDi wyeksploatowane świece żarowe boscha wymieniłem na championy. pali w mrozy jak szalony
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> Do 2 aut kupowałem przełączniki zespolone. > W Fiacie Brava, gdzie pełen amperaż przechodził przez włącznik świateł mijania, z czasem się upalał > W Citroenie C5, gdzie też jest "pos**ana" konstrukcja i - obstawiam - poprzedni właściciel używał > niutonów w złości. > Obydwa kupione na allegro i za każdym razem pełen suckes > Dodam, że nówka do mojego C5 to ponad 1200zł. > Używkę trafiłem poniżej 100zł (sprzedawana jako uszkodzona, po wymianie, ale dokładnie wiedziałem > jak banalna jest naprawa tego uszkodzenia), bo sprawne używki to koło 250-350 zł > Jakie masz objawy? > PS. Kupiłęm nieco "bogatszą" wersję przełącznika niż miałem oryginalnie, ale wszytko śmiga. > XP poliftowa? tak poliftowa, z tempomatem, bez esp. objawy to brak klaksonu a raczej "loteria", problemy z kierunkowskazami, wyłączają sie halogeny, świecąca kontrolka airbag i ostatnio dołączyły do grona zwariowane wycieraczki
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> Daj VIN zobaczymy ile ta nówka ? poszło na priv
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> cena nowego jest kosmiczna od 600 do 1200 fakt, ale czy trafi się na odp i sprawny przełącznik używany to też zagadka. Może być tak, że w perspektywie czasu taniej wyjdzie nówka. Porozglądam się.
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
> trzeba zwrócic uwagę na wszystko. > wyposażenie: halogeny, esp, czy wycieraczki manualne czy automat, czy światła manualne czy automat > itp > a to i tak nie gwarantuje ze wszystko będzie działa w takim razie, muszę się zastanowić, czy nie lepiej zainwestować w nowy. Nie planuję odsprzedaży xsary.
-
Przełącznik zespolony XP gdzie kupić używkę
Jak w temacie, ktoś podpowie sprawdzone miejsce do zakupu ? Czy jest jakieś znaczenie do którego modelu, ewentualnie na co zwrócić uwagę. Za wszelkie info bardzo dziękuję
-
wycieraczki XP problem
Zwariowały wycieraczki. Po włączeniu np. przełącznik w dół, pracują nieustająco. Za którymś razem, po próbie przełączania w końcu się losowo wyłączą. Ktoś coś może podpowiedzieć w tym temacie
-
Pompa hamulcowa XP
> Miałem takie objawy w lanosie.. zrobiłem solidne płukanie układu hamulcowego.. przepompowałem > łącznie prawie 3 litry płynu hamulcowego przez układ. To co wyleciało z układu przypominało > żelki . > Także niekoniecznie to wina pompy.. Może. Dziś miałem awaryjne hamowanie i pedał hamulca wpadł w podłogę oraz włączył się abs. Szczęście, że prędkości nie były zbyt duże. Psitka przede mną "dęba" stanęła.
-
Pompa hamulcowa XP
Jest jakiś określony przebieg, przy którym pompa hamulcowa ma prawo się zużyć, czy po prostu pech ? Siada jedna sekcja. Hamuje sporo słabiej prawy przód i lewy tył
Lewy20bis
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta