Skocz do zawartości

Uszczelka podszybia


komor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, nie wiem kiedy, nie wiem kto albo co rozwaliło mi zaczepy mocujące listwę pod szybą z uszczelką.

281759668-Obraz004.jpg

Zobaczyłem to z tydzień temu po trasie. Wyciągnąłem, poukładałem, ale nic, uszczelka znowu wpadła.

Dzisiaj porządnie przykleiłem na taśmę 2-stroną uszczelkę do listwy i zamocowałem, niestety te zaczepy na których listwa z prawej strony przymocowana jest do drugiej są połamane. Lekko mi to odstaje przez co i trochę wody będzie się tam dostawać.

I przechodzimy do sednum sprawy!

Czy szukać tej nieszczęsnej listwy z rozbitka czy mogę bez obaw jeździć na lekko podklejonej od spodu taśmą i klejem?

Nie zaleje się tam nic?

Troche nie wyraźne, ale uszczelka nie dolega w 100% do szyby

281759668-Obraz005.jpg

post-75996-1435249904808_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o jakich zaczepach mówisz? o tych zielonych choinkach?

Pod łączeniem listew są zaczepy żeby lewa strona ładnie dolegała do szyby, mam to uwalone i jest luźne, ale złapałem taśmą i kropelką, coś tam potrzyma i nie będzie odstawać waytogo.gif

Gdyby auto miało rok albo 2 to bym sie bawił w porządne łączenie tego, ale to ma pracować a nie pięknie wyglądać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.