Skocz do zawartości

Nadmuch niedziała


KrystianNh

Rekomendowane odpowiedzi

Co to może być ze nadmuch niedziała.Wymieniłem bezpiecznik bo był spalony jak założe nowa 15A dalej to samo niedmucha wogóle i pali odrazu bezpiecznik jakies zwarcie confused.gif Moze gdzies zalał sie cos tam woda?Potrzebny teraz nadmuch bo na szyby trzeba puszczac zeby nieparowały a tu taka lipa sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nadal jest mad.gif

dodatkowo szyba lewa elektryczna jak schodzi w dół niechce isc do gory ledwo ja podniosłem ,prawa niedziała bo to samo było kupiłem nawet cały mechanizm prawy niepomogło cos z kablami.Potrzebuje pilnie elektryka w krakowie ktory bym sie tym zajał juz niemam siły do tego sciana.gifA tu jeszcze zima i szyby paruja masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem nadal jest

Ja bym zrobił tak, że zamiast wentylatora podpiąłbym żarówkę i sprawdził czy świeci smile.gif Jeśli będzie dalej palić bezpiecznik to wiadomka że gdzies na kablach. A jeśli się zaświeci to będzie wentylator do wymiany. Tak bym spróbował smile.gif

> A tu jeszcze zima i szyby paruja

Ja tam wogólę nie otwieram - grunt to mieć sprawny wentylator hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.