-
Klima śmierdzi, szyby parują...
Dokładnie Przez weekend zerknę w aktywator i ewentualnie podejmę się wymiany
-
Klima śmierdzi, szyby parują...
Dobra, jest winowajca. Zresetowałem klimatronik, błędów nie pokazywał. Silniczek sterujący klapą słychać, że kręci ale... dobrałem się do podszybia i klapa była zamknięta, lata luźno. Obstawiam typową usterkę czyli urwane ramię aktywatora Trzeba się zabrać za to
-
Klima śmierdzi, szyby parują...
Właśnie dzisiaj doczytałem o urywającym się aktywatorze obiegu zew/wew i faktycznie może być to urwane cięgno bądź sam siłownik. Dzisiaj zerknę w podszybie i będę widział w jakiej pozycji jest klapa podczas gdy na wyświetlaczu jest niby "otwarty".
-
Klima śmierdzi, szyby parują...
Testowałem właśnie różne opcje, Obieg otwarty,zamknięty, AQS, nic to nie zmienia :/
-
Klima śmierdzi, szyby parują...
Hej, mam problem z klimatyzacją. Jak ją włączę to po chwili mocno śmierdzi z kratek, ale po chwili przestaje. Klima mrozi aż miło. Wszystko ładnie pięknie do momentu jej wyłączenia, wtedy znów pojawia się smród i momentalnie parują szyby. W dni w których nie potrzebuję AC, jeżdżę z zamkniętymi szybami, z włączonym nawiewem na szybę i po około 10 minutach jazdy wszystkie szyby zaczynają parować. Od tylnej szyby w kierunku przodu. Czyściłem parownik jakąś pianą, ogólnie trochę się poprawiło ale nadal śmierdzi i nadal szyby parują. Filtr kabinowy nowy. Ubytków płynu chłodzącego niezauważyłem, więc odpuszczam temat nieszczelnej nagrzewnicy. Szukałem czy gdzieś nie zalewa mi auta. Wszędzie sucho. Wąż odprowadzający wodę drożny. Pod autem zwykle mała kałuża wody. Może coś podpowiecie bo mi już ręce opadają. Spróbuję jeszcze piany Würtha i ozonowania. Jak to nie przyniesie efektu to nie wiem... Najgorzej, że jesień idzie :/ NB 2007 z Climatronic'iem.
-
Fiat 126p 1989 r
Panie jakie welury.. ma dobre, epokowe gumowce. Zostawiłbym jak jest. Ewentualnie szukał Stomili.
-
Ona czuje we mnie piniondz
Musiałbym chyba upaść na głowę, żeby udostępnić którekolwiek z moich aut do takiego göwna...
-
A takiego Fiata widzieliście ?
Z tego co mi wiadomo, to rajdówka się sprzedała. Nie wiem za jaką kwotę dokładnie. Widziałem gdzies na FB zdjęcia z nowym nabywcą P.s. i ma nieprawidłową atrapę z przodu, bo powinien mieć kierunki z przodu w grillu obok reflektorów a on właśnie ma front z "facelifta".
-
Były takie kaszle?
Wrócę do dom i wrzucę
-
Nowy C63 AMG Coupe
Jak można zestawiać te dwa pojazdy razem? Przecież klienci tych dwóch aut to zupełnie inny target? A skąd wiesz jak u nich teraz z jakością? Jeździłeś? Ba... siedziałeś chociaż? P.s. Która marka nie ma za sobą problemów w historii? Zresztą wspomniana wcześniej Skoda też królem jakości w latach 90tych nie była.. Skąd ta pewność? Przytoczę teraz przykład legendarnej klapy tylnej w Skodzie - Felicia, Fabia Dziękuję dobranoc, na tym można zakończyć porównywanie tych dwóch skrajnie różnych od siebie samochodów
-
FIAT Panda MK1 '83
Coś tam się więcej ruszyło?
-
Były takie kaszle?
Mówisz o tej? Mam
-
A takiego Fiata widzieliście ?
Nie dalej jak tydzień temu doszedłem do takiego samego wniosku. Kolega powiedział mi, że ktoś na 125p forum chwalił się dużymi lampami tylnymi Altissimo. Stwierdziłem, że nie możliwe aby włosi robili to dla nas, zacząłem szukać zdjęć specjala i doszedłem do identycznego wniosku
-
125 - co Państwo na taki egz.?
Auto wygląda i przyspiesza. Ja niestety jestem konserwatywnym ortodoksem i zdecydowanie bardziej wolę klepiące zawory w 1.5 Oryginał to oryginał
-
Garbojama 2015 się odbyła
Jak jeżdżę tam od lat jako widz, tak w tym roku z racji wyjazdu służbowego zmuszony byłem odpuścić Gdzieś na YT jest mój filmik z ubiegłego roku