Skocz do zawartości

Terrano problem


Gripen

Rekomendowane odpowiedzi

2,7 turbodizel. Jadąc traci moc, nie chce jechać, przerywa powyżej 2000 obr., dodatkowo nie chce się nagrzewać coś. Termostat ? Czujnik temperatury ? Ten drugi chyba dobry, macałem rury zlosnik.gif Ale niesamowicie szybko się wychładza, nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zimno jest... Wody w filtrze nie ma przypadkiem zamarznietej?

> Pozdrawiam.

A czort wie hmm.gif Auto jakiś czas temu było na serwisie, ale niestety serwis nissama we Wrocławiu jest tak żałosny, że nie warto o tym wspominać. Co do filtra to sprawdzę. Niepokojące jest to, że ciezko się nagrzewa, termostat wygląda na sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czort wie Auto jakiś czas temu było na serwisie, ale niestety

> serwis nissama we Wrocławiu jest tak żałosny, że nie warto o tym

> wspominać. Co do filtra to sprawdzę. Niepokojące jest to, że

> ciezko się nagrzewa, termostat wygląda na sprawny.

nie wiem jak jest to rozwiązane w niesanie ale kiedyś w Astrze z silnikim Isuzu 1,7 tD mieliśmy podobne objawy i padnięty był czujnik Halla ten co jest na kole pasowym , też obroty .

Termostat to raczej nie ma wpływów na obroty chyba że elektornika wtrysku sczytuje dane z czujników temperatury ale raczej tak nie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.