Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ściąga przy hamowaniu Punto 1.1

Featured Replies

Napisano

Cześć wszystkim.

Mam problem z samochodem. Ze względu na wyrobienie sie tulejek wahaczy przednich zostały one wymienione /samochód latał po szosie/. Od tej pory jest dziwny objaw mianowicie przy gwałtownym zahamowaniu następuje gwałtowne ściągnięcie w lewo nastepnie wraca do jazdy na wprost. Spprawdziłem hamulce na bieżni i biorą jednakowo. Niestety mechanik nie wie o co chodzi, wspomne jeszcze że po wymianie wahaczy ustawiana była zbieżność kół i generalnie samochód jedzie na wprost bez problemu. Mam też takie wrażenie że to ściagnicie przy hamowaniu jest mocniejsze przy pierwszym hamowaniu, poza tym kolejne wrażenie że pedał hamulca podniósł sie nieznacznie. Może jakieś sugestie.

Pozdrawiam

Napisano
mógł paść przewód elastyczny i utrudniony jest przepływ płynu hamulcowego do jednego z przednich kół
Napisano

Zdejmij koło i sprawdź jak biorą hamulce, u mnie ściągał w lewo przy hamowaniu - wnerwiłem sie i na wiosnę zrobiłem wymianę przewodów elastycznych - minęło jak ręką odjął

Napisano

> mógł paść przewód elastyczny i utrudniony jest przepływ płynu

> hamulcowego do jednego z przednich kół

100% popieram wypowiedź. U mnie po wymianie hamulce są rewelacyjne. Nie duży koszt a satysfakcja gwarantowana ok.gif

Napisano
  • Autor

Dzięki umówiłem sie na sobote na wymianę - o efektach poinformuję. Pozdrawiam wszystkich.

Napisano

punto 1.2 - mialem to samo, 2 tyg. temu zmienilem klocki bo myslalem ze cos nie teges z nimi, mialem zapieczony tloczek - naprawiłem, ale dajej mnie sciągało, dzis wymieniłem przewód i jak nowka smile.gif

Napisano
  • Autor

Witam wszystkich i dziękuje za porady. Rzeczywiście przyczyną okazał sie przewód gumowy prawy/nie przepuszczał swobodnie płynu/. Po wymianie jak ręka odjąć. Pozdrawiam.

Napisano

Miałem to samo, w pierwszej fazie hamowania ściągało, a później ok, okazało się to <<klik>>

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.