Skocz do zawartości

Za dużo pali wrrrrrr


Darczi

Rekomendowane odpowiedzi

pali mi jak smok, obliczylem ze 15 l bierze w mieście :| porażka, sonda nowa, podejrzewam zbyt bogatą mieszankę i teraz tak, czy istnieje możliwośc aby zmienic ustawienia sondy, aby mieszanka była w miare ok, ile by kosztowala taka operacja ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pali mi jak smok, obliczylem ze 15 l bierze w mieście :| porażka,

> sonda nowa, podejrzewam zbyt bogatą mieszankę i teraz tak, czy

> istnieje możliwośc aby zmienic ustawienia sondy, aby mieszanka

> była w miare ok, ile by kosztowala taka operacja ,

Sondy się nie reguluje. Podjedź na egzaminer, niech podepną komputer i sprawdzą co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez myślalem, teraz ile kosztuje taka diagnoza i co moga zrobić aby mniej palił?? zmiejszyć dawke paliwa ?? mlot.gif

a teraz to mnie jeszcze ojciec wkurzyl i rozsmieszyl , bo on powiedzial ze po żadnych examach nie bedzie jeździl , nie bedzie nikomu płacil, woli wymontowac sonde screwy.gif i jeździc bez niej, no paranoja, znowu bedzie mi silnik gasł, będa slabe osiagi, bedzie zamulony ale oczywisice ojciec wie lepiej kuźwa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tez myślalem, teraz ile kosztuje taka diagnoza i co moga zrobić

> aby mniej palił?? zmiejszyć dawke paliwa ??

> a teraz to mnie jeszcze ojciec wkurzyl i rozsmieszyl , bo on

> powiedzial ze po żadnych examach nie bedzie jeździl , nie bedzie

> nikomu płacil, woli wymontowac sonde i jeździc bez niej, no

> paranoja, znowu bedzie mi silnik gasł, będa slabe osiagi, bedzie

> zamulony ale oczywisice ojciec wie lepiej kuźwa :|

Po podlaczeniu do kompa przede wszystkim powiedza ci co z twoja kareta wink.gifjest nie tak.Taka operacja kosztuje w ASO od 70 do 120zl. I pamietaj:ojciec nawet jak nie ma racji to ma racje biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak tez myślalem, teraz ile kosztuje taka diagnoza i co moga zrobić

> aby mniej palił?? zmiejszyć dawke paliwa ??

Dżiza przecież to nie jest gażnikowiec. Powiedz ojcu, że to nie jest duży fiat, gdzie reguluje się dawkę śrubkami. Po to masz komputer w samochodzie i mnóstwo czujników. Popięcie do egzaminera kosztuje 60-100 zł i tam powiedzą ci co jest nie tak.

Coście się tak na tą sonde uwzięli, ona nie jest jedyną rzeczą wpływającą na prace silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a panowie od gazu mogą mi wyregulowac instalacje?? da to coś??

Dlaczego nie napisałeś, że chodzi o spalanie gazu. Jedź do gazowników - a do kompa podepnij się swoją drogą - chyba, że gaz zakładałeś u pobliskiego kowala.

Później tacy ludzie będą pisać, że fiat to padaka bo dużo pali i psują się sondy lambda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.