Skocz do zawartości

filtr p-pyłkowy focus...


Keengoo

Rekomendowane odpowiedzi

hejka Spamerzy !

Jako, że trzeba zrobić małe kosmetyczne poprawki w moim nowym nabytku chciałbym zapytać o filtr pyłkowy...

mianowicie - mój Mechanik powiedział, że nie można jeździć bez niego, ponieważ mogą zagrzybić się przewody wentylacyjne, natomiast znajomy stwierdził, że zimą nie ma co w ogóle wkładać, bo auto się wolniej nagrzewa i szyby dłużej pary się pozbywają, a w ogóle jak się klimy nie używa, to filtr jest nie potrzebny...

gdzie leży prawda?

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hejka Spamerzy !

> Jako, że trzeba zrobić małe kosmetyczne poprawki w moim nowym nabytku

> chciałbym zapytać o filtr pyłkowy...

> mianowicie - mój Mechanik powiedział, że nie można jeździć bez niego,

> ponieważ mogą zagrzybić się przewody wentylacyjne, natomiast

> znajomy stwierdził, że zimą nie ma co w ogóle wkładać, bo auto

> się wolniej nagrzewa i szyby dłużej pary się pozbywają, a w

> ogóle jak się klimy nie używa, to filtr jest nie potrzebny...

> gdzie leży prawda?

Prawda jest taka ze nie ma co oszczedzac 20zl, wiec wymien ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr zmieniam co pol roku. i nie powinno sie jeździc bez niego - to chyba oczywiste pad.gif

tycho uwazaj - bardzo latwo polamac podszybie przy wymianie tego w MKI - na focus klub polska jest manual jak nie zrobic foczce krzywdy wink.gif i jakis patent zeby wody nie łapal filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> filtr zmieniam co pol roku. i nie powinno sie jeździc bez niego - to

> chyba oczywiste

no właśnie nie byłem przekonany....

> tycho uwazaj - bardzo latwo polamac podszybie przy wymianie tego w

> MKI - na focus klub polska jest manual jak nie zrobic foczce

> krzywdy i jakis patent zeby wody nie łapal filtr

niestety już zaczepy były wcześniej połamane, więc bardziej połamać nie można zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z aktywnym weglem to i chyba ze 40pln kosztuje

nie polecam... w sumie pierwszy dzien po montażu ciagle mi w aucie pchniało... cipką zlosnik.gif nie nie rybą, tylko tak normalnie... hehe.gif kuzyn wsiadl do foki,przejechalismy się i potwierdzil dokladnie ze mu tez tym pachnie rotfl.gif

pozniej zapach sie stracil, ale całe to filtrowanie zapachow działa może... miesiąc. później efektu zero - a duzo jeżdze koło pieczarkarnii albo miejsc gdzie swinie hodują wiec mam gdzie sprawdzic zlosnik.gif

inna sprawa to taka, ze jak jeździsz z nawiewem puszcoznym na szybę to jak mialem zwykly filtr to szyba zawsze byla przejrzysta i nawet po miesiacu nie musialem jej od wewnatrz czyscic. teraz jak mam weglowy, to niestety raz na pare tygodni szyba od srodka musi byc wypucowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.