Skocz do zawartości

Dziwna praca silnika.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wieczorem po raz pierwszy mnie Maryś zaskoczyła. Po odpaleniu (zimny silnik), jadę sobie i przy przyspieszaniu zaczyna zmulać. Po zagrzaniu, jak wcisnę do oporu to od 2 do 3 tys.obr przymula, jakby paliwa było mało, powyżej 3 tys.obr silnik zmieniał dźwięk na bardzo głośny (coś w rodzaju przedmuchów na kolektorze wydechowym) i wtedy ciągnie tak, że przyczepność zrywa i od 4 tys.obr zaczyna mulić, jakby miał co najwyżej 50 KM. Na benzynie i gazie to samo. Jechałem tak do sklepu jakieś 5 km i cały czas to występowało. Zrobiłem zakupy, wsiadłem i jeździ jak trzeba, później robiłem wiele prób gaszenia i jazdy i nic. Podpiąłem kompa, zero błędów, wszystkie parametry w normie, sonda na oscyloskopie elegancko oscyluje. Wykręciłem świece, które mają przejechane 20 kkm i wyglądają, jakby były miesiąc temu zmieniane.

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.