Skocz do zawartości

Dziwnie chodzi na zimnym....


lososmaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Niedawno kupiłem uniaka 1.0 1992rok i mam z nim mały problem. Jak go odpalę rano w garażu na ssaniu to chodzi przez chwilę równo a potem zaczyna chodzić dziwnie jak mu puszczam ssanie do pewnego momentu a potem znowu chodzi równo. Póxniej jak mu puszcze całkiem ssanie to ma bardzo wolne obroty a jak sie nagrzeje to nierównomiernie pracuje:/. Nawet jak jest silnik nagrzany to czasami przy ruszaniu potrafi sie zaduśić:( I jak na moje oko troszkę za duzo pali. Kable i swiece wymieniłem, filtr powietrza również i nie wiem co mu dalej moze być:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie. Niedawno kupiłem uniaka 1.0 1992rok i mam z nim

> mały problem. Jak go odpalę rano w garażu na ssaniu to chodzi

> przez chwilę równo a potem zaczyna chodzić dziwnie jak mu

> puszczam ssanie do pewnego momentu a potem znowu chodzi równo.

> Póxniej jak mu puszcze całkiem ssanie to ma bardzo wolne obroty

> a jak sie nagrzeje to nierównomiernie pracuje:/. Nawet jak jest

> silnik nagrzany to czasami przy ruszaniu potrafi sie zaduśić:( I

> jak na moje oko troszkę za duzo pali. Kable i swiece wymieniłem,

> filtr powietrza również i nie wiem co mu dalej moze być:/

Spróbuj zrobić tak: odpalasz go przy wyciągniętym na maxa ssaniu, jak silnik zacznie pracować zmniejsz mu ssanie do połowy (wtedy powinna się ustabilizować praca silnika na ok 1100/1200 obr.) i tak zostaw do momentu osiągnięcia przez silnik 60 stopni. Potem wyłącz ssanie zeby.GIF

Miałem początkowo to samo i dopiero na zasadzie kombinowania z ustawieniami ssania doszedłem do stanu idealnego. Niestety jest to uroda tego silnika i musisz się przyzwyczaić.

Nie możesz mu wyłączyć ssania przed rozgrzaniem się silnika bo niestety będzie wariował zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.