Skocz do zawartości

Ford Mondeo MK3 i tylne lampy


Delmut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

Przeglądam sobie ogłoszenia i zaciekawiły mnie tylne lampy modelu Mondeo MK3.

W najstarszej wersji wyglądały tak:

1001.jpg

Po face-liftingu były takie:

Ford.mondeo.mk3-black.back-by.ranger.jpg

lub takie:

back.jpg

Od czego zależał wygląd tylnych lamp modelu po FL??

Wersja wyposażenia?? Może była jakaś wersja limitowana?? A moze był jeszcze inny powód??

PS. Chwalę się:

dsc03416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 06.2003 byly z pomaranczowymi kierunkami i okragle halogeny z przodu, po FL zmienili kierunki na biale, gril ze srebrna obwodka, halogeny z przodu trapezowate i boczne kierunki biale az w 2006 zmiana kratki wlotu z przodu, przezroczyste kierunki z boku i chromowane dodatki pod lampami z tylu, biale paski na lampach,odblaski na zderzaku

nie zalezalo to od wypasu jesli o to pytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do 06.2003 byly z pomaranczowymi kierunkami i okragle halogeny z

> przodu, po LF zmienili kierunki na biale, gril ze srebrna

> obwodka, halogeny z przodu trapezowate i boczne kierunki biale

> az w 2006 zmiana kratki wlotu z przodu, przezroczyste kierunki z

> boku i chromowane dodatki pod lampami z tylu, odblaski na

> zderzaku

Czyli rozumiem, że cała masa Mondziaków z 2005roku z takimi lampami to rozbitki lub przeróbki??

back.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze zle sprecyzowalem - drugi pod koniec 2005 - tylko kosmetyka

> sa tez 2005/06 z dokladka i bez dokladki pod tylnim zderzakiem

Czyli pod koniec 2005 zmienili lampy tylne, atrapę chłodnicy i oba zderzaki, tak??

Coś jeszcze wchodziło w zakres drugiego FL??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy, ale po zdjeciach wnoskuje tez brak listew ochronnych na drzwiach juz w tym po 2005 - chociaz moj z 2006 je mial

po fejsie w srodku - inny panel - radio i sterowanie klima, inne tworzywo na desce rozdzielczej (cala jest chropowata a nie tak jak przed 2003 pol bylo z innego tworzywa a reszta z plastiku) inna ramka dookola lewarka zmiany biegow, dodali automatyczne wlaczanie ogrzewania przedniej szyby, kierunkowskaz po lekkim"pyknieciu" miga 3 razy i off, srebrne obramowki na wszystkich zegarach (licznik), jedna kontrolka sygnalizujaca niska temp. zew

takie roznice zauwazylem miedzy moimi mondasami 02 i 06 - co i kiedy dodali nie mam pojecia

wiecej nie pamietam musisz pogrzebac glebiej

IMHO nie warto przeplacac, dla mnie te roznice nie sa tego warte - ja zostalem na wersji ghia z 02 w benie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.