Skocz do zawartości

najtańszy centralny.


misiekagus

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy takie ustrojstwo da sie zamontowac?

> wyszukiwarka coś nie działa.

Dokładasz 90pln i za 240 masz elegancko fabryczne kasetki waytogo.gif

Montowałem takie u siebie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy takie ustrojstwo da sie zamontowac?

> wyszukiwarka coś nie działa.

Ja jakieś 6 miesięcy temu kupiłem oryg za 240zł i łatwo było z założeniem... działa do dziś:D brat akualnie pracuje w sklepie, gdzie sprzedaje cb, centralne, kamery itp, koleś przyjechał pandą i zamówił sobie taki jak Ty pokazałeś... Problem w tym ze u mnie założenie centralnego trwało o wiele krócej i było to przyjemnością a nie męczarnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jakieś 6 miesięcy temu kupiłem oryg za 240zł i łatwo było z

> założeniem... działa do dziś:D brat akualnie pracuje w sklepie,

> gdzie sprzedaje cb, centralne, kamery itp, koleś przyjechał

> pandą i zamówił sobie taki jak Ty pokazałeś... Problem w tym ze

> u mnie założenie centralnego trwało o wiele krócej i było to

> przyjemnością a nie męczarnią...

na pewno kupno kompletnych kaset skraca czas - z tą męczarnią to znów nie przesadzajcie smile.gif Z tego co na foto widzę, to w komplecie są nawet zarobione końcówki na przewodach (piny w złączu kasiety). Różnica w cenie jest znacząca. Jeśli ma się czas i zdolności manualne, to samodzielne uzupełnienie kaset o silniczki nie powinno stwarzać problemu. Zwłaszcza, że można to zrobić w domu, a do garażu wrócić z kompletną kasetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odświeże trochę w ątek aby nei zakladać nowego smile.gif

wiec tak: zastanawiam sie nad tymi ofertami:

1. allegro1

2. allegro2

3. allegro3

najbardziej myslalem o tym 3 (tam gdzie same silniczki-bo w sumie najtańszy). ale z tego co czytalem na innych wątkach polceacie aby cale kasety kupic. wiec teraz mam dylemat. a sluchajcie oprócz tych 3 śrub ktore trzymają kasetę to cos jeszcze ją trzyma? smile.gif

i jeszcze jedno podstawowe pytanie: gdzie wy w tylnych drzwiach przepuszczacie kabelki miedzy karoserią a drzwiami. ja tam mam tylko do radia kabelki chyba. i jest taki ze nie przecisne sie kablami dodatkowymi - chyba wiecie o co biega smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie panowie smile.gif pomoezcieeee?? zeby.GIF

sluchajta w tylnych drzwiach mam przelotke inną niz z przodu. jest taka na zacisk taki plstikowy. i pytanie do tych co robiliscie z tylnymi drzwiami cokolwiek - np .centralny zamek - czy wyscie tą przelotkę wymienialiscie? czy jakos tam miedzy tymi sie przeciskaliscie? smile.gif pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.