Skocz do zawartości

Nie zapali


neobe

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj problem z autkiem.

Chciałem odpalić a tu nic - kręci jak wściekły a nie zapala. Probowalem na benzynie i awaryjnie na gazie i nic. Sprawdziłem wszyskie bezpieczniki, kable przy stacyjce i nic nie znalazłem. Pompa pracuje. Miał może ktoś podobny problem?

Raz udalo mu sie cos zaskoczyc ale za chwile znowu bylo to samo. Nie mialem zadnego miernika przy sobie zeby to sprawdzic wiec bede patrzyl jutro ale może ma ktoś z Was jakieś sugestie?

Zadnych błędów mi nie pojazuje i wszystko działa zupełnie normalnie poza odpalaniem oczywiscie. Boje sie ze to moze byc cewka a ona chyba tania nie jest. mlot.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem dzisiaj problem z autkiem.

> Chciałem odpalić a tu nic - kręci jak wściekły a nie zapala.

> Probowalem na benzynie i awaryjnie na gazie i nic. Sprawdziłem

> wszyskie bezpieczniki, kable przy stacyjce i nic nie znalazłem.

> Pompa pracuje. Miał może ktoś podobny problem?

> Raz udalo mu sie cos zaskoczyc ale za chwile znowu bylo to samo. Nie

> mialem zadnego miernika przy sobie zeby to sprawdzic wiec bede

> patrzyl jutro ale może ma ktoś z Was jakieś sugestie?

> Zadnych błędów mi nie pojazuje i wszystko działa zupełnie normalnie

> poza odpalaniem oczywiscie. Boje sie ze to moze byc cewka a ona

> chyba tania nie jest.

w zeszła zime miałem podobnie wstaje z rana a on kilka razy zakrecił i padł akumulato było ok-10 stopni mrozu. skoro padł akumulator to próbowałem z kabli nic nie pomagało. Naładowałem akumulator włozyłem no i krecił juz ok tylko nie chciał zapalic ,paliwo miałem bo tankowałem poprzedniego dnia wieczorem za 50zł na PB smile.gif a przejechałem raptem ok7km . No to zaczołem sparwdzac czy jest iskra itp. wszystko wydawało sie OK. na drugi dzien postanowiłem wstawic samochód do ogrzewanego garazu, postał tam ze 2 dni i wkoncu z wielkim trudem odpalił, na poczatku troche nierówno chodził ale dotankowałem paliwa z innej stacji scisnolem go kilka razy i wszystko wróciło do normy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem dzisiaj problem z autkiem.

Wal do klimy i do halnego - na ostatnim spocie w Borkach klimy 1,4 zastrajkowało i halny je reanimował, więc po ew. triki to do niego...

Klima pisał potem, że to komputer gazowy rdza zjadła, stąd problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie.. komputer od gazu to inna historyja smile.gif i nie zardzewial tylko sie zalal smile.gif ale juz w porzadku mam z gaziorem... a dalej nie pali na benzynce smile.gif raczej raz pali a raz nie pali.. ale neobe spokojna glowa.. bede w piatek w saczu to jak sie nawiniesz gdzies w porach pozno popoludniowych to pogadamy palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdze przekaźniki w alarmie bo może to one dają w kość.

W czwartek lub w pitek wybieram sie do kraka wiec mam nadzieje ze uda mi sie z tym uporac.

Jak co to odezwe sie w piatek smile.gif

Moj komputer gazu ma 4 tygodnie wiec raczej nic mu nie jest, zreszta probowalem odpalac na wszelkie mozliwe sposoby.

Dzisiaj uzbrojony w zestaw bede nad tym siedzial.

Jak co to mam kuzyna elektryka (jest najlepszy w NS) to on napewno cos wymysli zlosnik.gif

Nie zdazyl jeszcze kupic kompa do fiata ale sie przymieza bo coraz wiecej wloskich autek jezdzi po miescie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przy padniętej cewce świeci sie kontrolka wtrysku [przynajmniej ja

> tak miałem ]., cena cewki ok.500 pln

to naszczescie mi sie nie swieci wiec moze to nie ona bo cena to masakra grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to naszczescie mi sie nie swieci wiec moze to nie ona bo cena to

> masakra

NAPRAWIŁEM

Niestety okazało się że winny jest czujnik poziomu paliwa w baku. Wczoraj musiał się silnik zalać to silnik mi nie odpalił awaryjnie na gazie. Dziaisj awaryjnie odpalil. Okazało się że prawie skończyło się paliwo w baku a wskaznik pokazywał 1/3 zbiornika. Juz kiedys mialem z nim problemy ale wtedy pokazywał 0. Ale może ma ktoś (zostalo np. przy wymianie pompy) wsad do zbiornika i mu zalega i chcialby sie tego pozbyc za jakies rozsadne pieniadze to prosze o oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.