Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nissan King Cab 91-95r

Featured Replies

Napisano

są tu jacys uzytkownicy tego auta?

chce kupic takiego pick up'a w wersji benzyna+LPG lub diesel (bardziej sklaniam sie ku temu drugiemu)

auto ma sluzyc do ciagania lawety i weekendowych zabaw za miastem...

pytanie co byscie polecicli za silnik do tego?

i jak to jest z tymi dwoma miejscami z tylu? da sie przezyc jazde dluzsza niz 10min? czy tez jest tam straszny scisk?

z gory dzieki za pomoc...

Napisano

> są tu jacys uzytkownicy tego auta?

> chce kupic takiego pick up'a w wersji benzyna+LPG lub diesel

> (bardziej sklaniam sie ku temu drugiemu)

> auto ma sluzyc do ciagania lawety i weekendowych zabaw za miastem...

> pytanie co byscie polecicli za silnik do tego?

> i jak to jest z tymi dwoma miejscami z tylu? da sie przezyc jazde

> dluzsza niz 10min? czy tez jest tam straszny scisk?

> z gory dzieki za pomoc...

Hmm, może coś wyjaśnie... King Cab, to King Cab. Pick up, to pick up.

Jeśli o kinga, to silnikowo są tylko diesle 2.5. Z miejscem do siedzenia nie ma problemu, bo ma dubeltową kabinę.

Picki, miały kilka wersji silnikowych i z opowieści wydaje mi się, że najekonomicznej wychodzi 3.0 benzynka z gazem. Tylne siedzenia, to takie składane stołki niczym w korytarzu wagonu kolejowego...

Napisano

> Hmm, może coś wyjaśnie... King Cab, to King Cab. Pick up, to pick up.

to wyjasnij nam jak wyglada nissan pick up? wink.gif

> Jeśli o kinga, to silnikowo są tylko diesle 2.5. Z miejscem do

> siedzenia nie ma problemu, bo ma dubeltową kabinę.

zalezy jaka wersje kupi albo 1.1/2 albo dubel (4dr)w tej pierwszej wersji z tylu to chyba za kare ma ktos siedziec

> Picki, miały kilka wersji silnikowych i z opowieści wydaje mi się, że

> najekonomicznej wychodzi 3.0 benzynka z gazem.

opowiesci sa fajne hehe.gif ale czy byl montowany do king caba 3.0V6???????? icon_eek.gif diesel 2.5 i benzyna 2.4

>Tylne siedzenia,

> to takie składane stołki niczym w korytarzu wagonu kolejowego...

skoro piszesz o dubel kabinie to ma normalna kanape 3 osobowa

Napisano

> są tu jacys uzytkownicy tego auta?

> chce kupic takiego pick up'a w wersji benzyna+LPG lub diesel

> (bardziej sklaniam sie ku temu drugiemu)

> auto ma sluzyc do ciagania lawety i weekendowych zabaw za miastem...

> pytanie co byscie polecicli za silnik do tego?

> i jak to jest z tymi dwoma miejscami z tylu? da sie przezyc jazde

> dluzsza niz 10min? czy tez jest tam straszny scisk?

> z gory dzieki za pomoc...

Moze poprostu kup terrano bedzie komfort i podobnie pakowny. KIng ma stylu resory no.gif a terrano sprezyny smile.gif

No chyba ze koniecznie musi byc wersja otwarta

Napisano

> Tu sa pokazane typy kabin w nowym nissanie.

ale to jest nowy nissan i jesli ma poltora kabiny to jest tylko 2 osobowe. Paradoksalnie pojedyncza zabira 3 osoby wink.gif

stary king cab nie mial wersji z pojedyncza kabina

Napisano

> to wyjasnij nam jak wyglada nissan pick up?

> zalezy jaka wersje kupi albo 1.1/2 albo dubel (4dr)w tej pierwszej

> wersji z tylu to chyba za kare ma ktos siedziec

> opowiesci sa fajne ale czy byl montowany do king caba 3.0V6????????

> diesel 2.5 i benzyna 2.4

> skoro piszesz o dubel kabinie to ma normalna kanape 3 osobowa

Czytanie ze zrozumieniem ćwiczymy od pierwszej klasy szkoły podstawowej...

Napisano

> Czytanie ze zrozumieniem ćwiczymy od pierwszej klasy szkoły

> podstawowej...

i od pierwszej klasy uczymy sie nie pisania bzdur

Napisano
  • Autor

no wlasnie tam są tylko dwa silniki 2,5D 80KM i 2,4 95KM

w terrano byly chyba jeszcze 2,7TD 100KM i 3,0 145KM

generalnie to musi byc pick up bo moge od niego odliczyc vat i wszystko wrzucic sobie w koszty zwiazane z eksploatacją...

poza tym nie widzialem pick up'a z tamtego okresu ktory mialby 4 drzwi...

myslalem jeszcze o starym Hilux'ie ale one maja jakies dziwne ceny sick.gif

Napisano

> no wlasnie tam są tylko dwa silniki 2,5D 80KM i 2,4 95KM

2.4 jest tez 103KM i 124KM

> w terrano byly chyba jeszcze 2,7TD 100KM

>i 3,0 145KM

> generalnie to musi byc pick up bo moge od niego odliczyc vat i

ale czy ktos sprzedaje takie starsze auto na fakture z pelnym vatem-watpie ? no i samo to ze jest w wersji pick up nie wystarczy do odliczenia bo musi byc zarejstrowany jako ciezarowy

> wszystko wrzucic sobie w koszty zwiazane z eksploatacją...

w osobowce tez mozesz tylko vatu z paliwa nie odliczysz

> poza tym nie widzialem pick up'a z tamtego okresu ktory mialby 4

> drzwi...

mitsubishi

3493_24.JPG

opel/isuzu

c772_19.JPG

bo rozumiem ze amerykany Cie nie interesuja wink.gif

> myslalem jeszcze o starym Hilux'ie ale one maja jakies dziwne ceny

bo to jest Toyota ok.gif

Napisano
  • Autor

> 2.4 jest tez 103KM i 124KM

> ale czy ktos sprzedaje takie starsze auto na fakture z pelnym

> vatem-watpie ?

99% pick up'ow ma homologacje ciezarową, a co do faktury wystarczy auto przepuscic przez komis...

amerykany tez wchodzilyby w gre ale szukam auta do 20tys zł nieskomplikowanego w uzytkowaniu

Napisano

> 99% pick up'ow ma homologacje ciezarową, a co do faktury wystarczy

> auto przepuscic przez komis...

ale to bedzie f-vat marza

> amerykany tez wchodzilyby w gre ale szukam auta do 20tys zł

> nieskomplikowanego w uzytkowaniu

jesli szukasz starszego auta kup toyote ok.gif

Napisano
  • Autor

> ale to bedzie f-vat marza

> jesli szukasz starszego auta kup toyote

zdrowa toyota to kosz powyzej 20tys zł

na horyzoncie pojawil sie jeszcze chevy suburban 5,9 V8 TD troche przeraza mnie dostepnosc czesci do niego ale niezaprzeczalnie bylaby to zauwazalna na miescie reklama dla mojej firmy hyhy...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.