Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mammoth

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. w 1,4TSI na pasku jeszcze nie słyszałem zeby brały jakies duże ilości oleju to inna konstukcja niż 1,4TSI na łańcuchu
  2. okular wsadzasz na wałki od strony skrzyni biegów a na pierwszy cylinder wkręcasz zegar i ustawiasz na 0
  3. Wrocław Al. Jana II Sobieskiego 1,62zł
  4. Może zamiast wymieniać wszystko pokolei znajdz jakiś serwis... W tym silniku przyczyn może być sporo od problemów z wiązką czujnika temperatury, przez czujnik położenia wałka po wilgoć w sterowniku który niefortunnie jest umiejscowiony na podszybiu...
  5. jeżeli felga bedzie 6,5x16 to powinno pasować w przypadku felgi 7x16 może być problem
  6. jeśli chcesz mieć sztywno to możesz zastosować wkłady obsad z Audi A3 3,2 lub Seat'a Altei XL albo wkłady 6LL do Ibizy Cupry
  7. jeśli masz pełen komputer pokładowy w zegarach to można to zmienić te parametry ręcznie w innym przypadku należy zaingerować komputerem zewnętrznym
  8. W 1,6TDI najdroższą nieplanowaną naprawą jest chłodnica recyrkulacji spalin, zdarzają się też problemy z czujnikiem położenia gruszki przy turbosprężarce... a poza tym nic szczególnego, problemy z wtryskiwaczami zdarzały się tylko na początku produkcji przy osprzęcie Continentala.
  9. Mój ojciec ostatnio kupił sobie pande van z klimą z 2005r za 5tys zł (metalic, elektrka, ori radio, klima i brak wspomagania) na weekendowe wypady do lasu jak znalazł...
  10. Trafic / Movano 2,0dCi, Scudo / Jumpy 1,9JTD, w tym kierunku bym czegoś szukał tylko nalezy pamietać ze w takim przedziale cenowym bedzie wiele wyeksploatowanych egzemplarzy szczególnie blaszaków
  11. mammoth odpowiedział Glaca na temat - Kącik 4x4
    Jesli naped jest taki jak w VW to masz oleje: - skrzynia - skrzynka rozdzielcza - hadex - tylny dyfer
  12. > Potrzebuję wymienić łożysko z przodu.Jaki zamiennik polecacie,jaka firma? Czy lepiej orginał? Ile > to może kosztowac? SKF FAG albo oryginał chodzą w podobnych cenach no i najważniejsze czy masz na 3 czy 4 śruby mocowane do zwrotnicy
  13. mammoth odpowiedział mihcio na temat - Volkswagen
    > hej, > rozważam zakup autka z tą skrzynią, > jak się sprawują Wasze DSG, ile udało Wam się przejechać KKM bez problemów w jakim czasie (czyli od > ilu lat użytkowana skrzynia). > Podobno z pierwszymi skrzyniami były problemy, ale VW rozwija to już z 10 lat więc powinno być > dopracowane to rozwiązanie Używam aut z DSG zarówno 6cio jak i 7mio biegowych są super wytrzymalesze są 6tki trzeba je serwisować co 60kkm (olej i filtr) 7mki są bezobsługowe ale warto co 200kkm wymienić olej minusem 6tek jest to że często trzeba wymieniać dwumasy około 100-150kkm, tak jest ich charakterystyka pracy ogólnie oceniam na plus super wygodne
  14. Filmik zrobiony w iście holywoodzkim stylu... trwa tyle ze myślałem że ścigają się na jedna mile Ale sam zamysł porównania całkiem ciekawy
  15. > Pacjent to Seat Ibiza 1.4 BBY 75 KM > na poczatku byl blad na chwile EPC i check engine - potem EPC zgasło > 17550 obliczenie mocy - > 30km było dobrze potem wyskoczyl blad EPC (swiatlo ciagle) i check engine (ciagle) > doszedł błąd > 17950 Czujnik polozenia przepustnicy 1/ zla funkcja > i podjechac autem pod górkę przy 30km/h byl problem wkrecic powyzej 2.5 krpm masakra > postał 2h po deszczu jak poszedłem odczytac bledy z laptopem... EPC sie nie pali, auto znów ma moc > i jeździ... > mial ktos taki problem? przepustnica najprawdopodobniej bedzie do wymiany

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.