Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

xavier1985

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. W tych autach jak wsiadasz to słyszysz chrup chrup chrup
  2. Sprzedam takie o to głośniki http://www.sklep.caraudioteam.pl/focal-pc-690-glosniki-wspolosiowe-6x9-p-1020.html Nowe oryginalnie zapakowane. Zdjęcia wyślę na maila. Cena mega okazyjna 250zł + przesyłka
  3. No dobra to tak punto 2 ma sprzęgło hydrauliczne i podciągany wsteczny to obojętnie jaka skrzynia c514 wejdzie p&p bo gdzies usłyszałem że obudowa może nie pasować ? a co z pół osiami ? http://allegro.pl/fiat-punto-i-1-1-55km-93-99-skrzynia-biegow-krakow-i4942522931.html tu przykład p1 ta podejdzie ?
  4. Siemanko potrzebuję informacji na temat skrzyni biegów do punto 2 1.2 8v 60 km z czego mi podejdzie bez przeróbek ?
  5. > To teraz znajdź w dobrym stanie bez przerdzewiałych węży hamulcowych i innych kwiatków w podanej > cenie. No chyba że ta 18stka za pół roku Za 8 tys spokojnie znajdzie
  6. Civic 6gen 1.5 e-vtec
  7. > Co byście wybrali na TAXi w cenie do 10000zł. > Diesel chyba nie wychodzi zbyt ekonomicznie po mieście więc chyba benzyna + LPG. > Jakieś propozycje, pomysły? > Moje typy z rozsądku to : E39, Vectra B, Lancia Lybra, Avensis. Pug 407. > Lub hardcorowo Impreza GX (my01) Jagurar X-type Może omega ?
  8. > Pytanie do tych, co stoczyli taką walkę. > Przytrafiło się mi wjechać w taki otworek, konkretnie na wysokości bloku nr. 43 przy ul. Kaliskiego > w Warszawie. > Opona koła lewego przedniego zakończyła swój żywot (nówka sztuka, karwasz... ) i tyle widać na > pierwszy rzut oka. Nie wiem, czy nie oberwała felga - doznała zarysowania, ale nie wiem, czy > nie trzeba będzie jej prostować. Pewnie z geometrią mogę się pożegnać i obawiam się o stan > zawieszenia po takim yeb... khm... uderzeniu. > Jak temat ugryźć? Zrobiłem foty, mam nawet filmik, na którym jak w ryj strzelił widać brak > odpowiedniego oznakowania ostrzegającego o nierównościach na drodze. Policję wezwałem, > wydmuchałem dla zasady w "balonik", panowie - bardzo mili zresztą - sporządzili notatkę, > podali namiary na siebie (nazwisko, stopień, numer służbowy) i życzyli powodzenia w bojach. > Jak ustalić zarządcę drogi i wyciągnąć od niego zwrot kosztów? Ktoś przerabiał temat? > Thank you from the mountain. Hmm może udac sie do Zdm chyba powinni miec spis kogo co i jak.
  9. > nie należało, tylko w odczuciu wszystkich normalnych osób lepiej jest zostać wyruchanym na mniej > jak na więcej, a ASO ceny ma dosłownie z kosmosu > jak narazie to ja się tutaj naśmiewam z chłopaczka, który myśli że udało mu się wyzyskać system bo > mu się należy Jak Ciebie to aż tak boli złóż zawiadomienie odpowiednim organom że kolega z Ak "wyłudził" odszkodowanie, a wtedy może Twoje ego się troszkę uspokoi Peace
  10. > Teraz na poważnie pisząc .... Serio , wczoraj się dodzwoniłem do WARTY , skierowali mnie do > rzeczoznawcy z Katowic , który zajmuje się podpisywaniem do wypłat wycen i zasugerowałem ,że > jednak chce naprawić auto w ASO i biorę samochód zastępczy na czas naprawy.... Zapytał jaką > kwotę bym chciał by zamknąć likwidację. powiedziałem ,że wnioskowałem o 3400zł , gdyż lampa > kosztuje 530zł i zderzak owinien być zakwalifikowany do wymiany ,gdyż jest cały połamany. > Zapytał ,czy jak wypłaci 3400 to zamkniemy likwidacje, odpowiedziałem "tak" . I dziś przysłali > 2027zł a za dwa dni ma dojść reszta. Wynika z tego co napisałeś że ubezpieczyciel bał się żebyś nie robił w aso bo by więcej musieli zapłacic, a tu nagle kwota wzrosła ? Widac z tego ze zanizają jak sie da
  11. http://otomoto.pl/honda-civic-swap-k20a2-k20-jdm-type-r-C30334643.html
  12. Swapowany civic ? B18c4
  13. Jechałem jako pasażer Tiburona 2.7 automat i jak koleżanka mi pokazała jak to przyspiesza to aż spytałem czy miała pedał w podłodze to odpowiedziała że tak, lekko się zdziwiłem jakie to było wolne
  14. > Proszę powiedzcie jak to jest z przyciemnianiem przednich bocznych szyb? Można czy nie można? > Proszę o konkretne odpowiedzi a nie typu Szwagier Felek ma i jest OK a Gienkowi DR zabrali . U nas nie można przodu ruszac niestety Tam gdzie chodze na siłkę przyjezdza gosciu Cayenne i ma wszystkie szyby na czarno nawet przednią tablice GB a kiera po naszej może przez to może tak jeździc
  15. xavier1985 odpowiedział RABIN na temat - Motokącik
    > ale masz oko dopiero teraz to widze > dzięki Ostatnio szukałem samochodu dlatego mam wyostrzony wzrok niczym jaszcząb Może tylko jakieś niegroźne zdarzenie poproś o więcej fotek przodu, spod maski, i wnętrza

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.