-
Pick-up 3×N - Najtańszy, Najprostszy, Najdłuższy
To ja dodam czego nie kupuj mazda bt-50 oraz navara. Za to polece isuzu.
-
Mazda CX-60
Bo to bardzo ładne auta.
-
Mazda CX-60
Podasz cene koncowa i jaka wersja ? Jaki czas oczekiwania na auto ?
-
Przyczepa lekka
Od kilkunastu lat użytkuję przyczepy firmy wiola jedno i dwu osiowe porownijac je do przyczep marketowych bo z takimi tez mi bylo dane jezdzic uważam że sa to zabawki dla ogrodnika. Wszystko co miesci sie w ramach rozsadku i danych producenta powinno wytrzymac a w przypadku neptuna przyczepa poskladala sie jak zamek z kart po najechaniu na wyboje na DTŚ w Gliwicach. Nigdy wiecej nie zapne czegos takiego na hak.
-
Rabaty na premiumy
Czy jest tu jakiś admin/mod ?? Piszecie tu jakieś wywody o silnikach i innych pierdołach a watek jest o rabatach na premiumy 🤬
-
Ogrzewanie domu na działce
Z ogrzewania
-
Ogrzewanie domu na działce
Panele na podczerwien ze sterowaniem zdalnym. Będziesz Pan zadowolony.
-
ubezpieczenie AC w leasingu
Nie chodzi mi o zlozenie wniosku o wczesniejszy wykup. Nie bardzo wiem co autor ma na mysli z tym ubezpieczeniem. U mnie tez lesingodawca wymagal wykupienia u nich polisy przed uplywem 36 miesiecy gdzie u mnie 36 rata byla wykupowa a jej termin przypadal w dniu wygasniecia polisy. Oplacilem fv szybciej i ich olalem wykupujac polise gdzie indziej.
-
ubezpieczenie AC w leasingu
Wykup auto przed upływem polisy. U mnie działo. Ostatnia faktura szybko oplacona i auto bylo moje polise oplacalem juz swoja. Mimo ze leasing dalej wysylal oferty.
-
Dylemat wyboru i poszukiwania
Z tych 4 jeśli nie potrzebujesz suva to tylko octavia w tej kasie bedzie z dobrym wyposazeniem i powinna byc szybko dostepna. Mi w mojej OIV brakuje tylko dsg. Z minusów to usadowienie srodkowych nawiewow (zaprojektowal to jakis debil).
- Superauto
-
Przyczepka samochodowa do 750kg
Polecam marke Wiola dobre i trwałe.
-
skoda vs seat
Octavia 4 ma bak o pojemności 52 l w kombi 1,5 tsi.
-
Nowe Bmw serii 5
Pelno tego wszedzie, u mnie na osiedlu chyba wszystkie mozliwe wersje sa.
-
Nowe Bmw serii 5
To samo bylo ze skoda octavia 4 generacji.
RABIN
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta