Skocz do zawartości

zacina sie skrzynia biegow cc900


Sylwo87

Rekomendowane odpowiedzi

> witam. po wymianie oleju w skrzyni bardzo czesto sie zdarza ze nie

> moge zrzucic 5 biegu, dopiero po 2 lub 3 probie odblokuje. jaka

> moe byc tego przyczyna?

Piątka jest najdalej i ma najsłabsze smarowanie. Jeśli jeździles długo z niskim poziomem oleju, to dostała w czapę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mechanik wlal mi hipol bo tak bylo w instrukcji a mowilem mu zeby cos

> konkretnego kupil

i hipol dobry jak zalal tej klasy (jakosc i lepkosc) co byl to wina nie w oleju tylko klamot nawala zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam. po wymianie oleju w skrzyni bardzo czesto sie zdarza ze nie

> moge zrzucic 5 biegu, dopiero po 2 lub 3 probie odblokuje. jaka

> moe byc tego przyczyna?

Też tak miałem jak mi się sucho w skrzyni zrobiło bo półośką mi sie jakoś wylewał olej z tego co mi tam mechanik powiedział, gumy napółośce mi wymienił, nowy olej wlał, przy okazji zauważyłem że wyłamał mi sie ten plastyk co jest przy gałce skrzyni biegów no i też to wymieniłem... po wymianie tego wszystkiego biegi śmigają mi jak ulał smile.gif Ale przy okazji też wymieniłem sprzęgło u siebie bo miałem problemy z wrzuceniem 3biegu... na początku a później już z wrzuceniem jakiegokolwiek biegu... :/ Okazało sie ze też to pomogło smile.gif Teraz śmiga jak nówka smile.gif Warto to wszystko też przy okazji pooglądać i wymienic niż później znowu się rozczarować na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.