Skocz do zawartości

Sony CDX-GT31U tak podłączony sub będzie bangla?


waho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że sony się nie nadaje na sprzęt CarAudio, ale to nie ważne caraudiofilem nie jestem wiec do rzeczy.

Radioodtwarzacz w tylnym panelu posiada wyjście L/P kanał na chinch, wg instrukcji jest tam możliwość podpięcia wzmaka lub bezpośrednio subwoofer'a i teraz pytanie zagadka.

Czy ten sub musi mieć jakieś zasilanie zewnętrzne? Przetworniki lewy-prawy kanał łączące w jedność? Czy po prostu Plug-In pudło z głośnikiem, skręconymi kablami kanałów i bangla ?

Zielony jestem więc się proszę nie nabijać smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyjście SUB OUT nie oznacza że można tam podpiąć bezpośrednio głośnik

> basowy. Musi być wzmacniacz.

Właśnie to jest dziwne w tym bo tak wg schematu jest namalowane

L+R Rear/sub audio out i są dwie opcje:

1.chinch idzie bezpośrednio do sub,

2.chinch idzie do wzmacniacza i dodatkowo pod wzmacniacz idzie kabelek AMP REM (co kolwiek to znaczy) max 0.3A

W ogóle to w opcjach dźwięku w radiu jest opcja ściszania i zgłaśniania tego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uaktywnisz wyjście sub out to jedynie włączysz filtr przepuszczający tylko niskie częstotliwości.

Wyjście niskiego poziomu dla całego pasma nie może być równocześnie wyjściem wysokiego poziomu (wzmocnionym) dla suba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.