Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Prami

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Prami

  1. Elektryczne turbo zabierze moc silnikowi (poprzez alternator) podobnie jak kompresor. W przyrodzie nic nie ginie Standardowe turbiny wykorzystują energię cieplną ze spalin która w silniku z kompresorem czy takim e-turbo jest tylko marnowana w wydechu.
  2. 28.07 obowiązuje jeszcze stara polisa więc nową zawierasz od 29.07
  3. Jedyne sensowne rozwiązanie to 6 generacja a takie instalacje są produkowane tylko pod niektóre konkretne silniki.
  4. Prami odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    na tempomacie za tirem czemu nie...
  5. Nie każdy bank obsługuje expres elixir a dodatkowo jak obsługuje to nie zawsze 24h
  6. Co ma ciśnienie kompresji do zapieczonych pierścieni zgarniających?
  7. a dlaczego w Polsce można jeździć mając do 0.2 promila a w UK już 0.8 promila? Takie są przepisy i tyle.
  8. Jeśli wymieniłeś zwykłe żarówki 21W na ledowe to na 100% jest to przyczyną szybkiego migania
  9. Coś może zakłócać częstotliwości pilota. W pracy jak podjeżdżam służbowym powozem pod jedno konkretne osiedle pilot trzeba przyłożyć jak najbliżej centralki (w moim przypadku przy szybie kierowcy) i dopiero wtedy reaguje. W innych miejscach pilot działa normalnie i auto da się zamknąć/otworzyć z kilkudziesięciu metrów.
  10. Słowem inspektora ITD bym się nie sugerował bo sam może nie znać przepisów. Dla jednego może być OK, inny zabroni jazdy z takim zestawem. Podobnie jak np z zenonami hid czy dziennymi ledami za 5zł. Jeden policeman zabierze dowód a inny życzy szerokiej drogi i każe jechać.
  11. Prami odpowiedział Olleo na temat - Zrób to sam
    http://roletownia.pl/ Zamówiłem u nich rolety zaciemniające 100% na wymiar. Poza dość długim czasem realizacji (tydzień) nie mam żadnych zastrzeżeń.
  12. 2.5 dCi też jest na łańcuchu.
  13. Prami odpowiedział Orzel47RY na temat - Zrób to sam
    W tej cenie wszystko różni się tylko malowaniem zbiornika
  14. Prami odpowiedział Byba na temat - Zrób to sam
    Czyli w tłumaczeniu na polski. To nie ruszt, tylko ruszt
  15. Po zakupie przez handlarza auto za granicą jest wyrejestrowywane i do czasu rejestracji w PL nie jest nigdzie zarejestrowane = nie ma prawa poruszać się po drogach. A to że nie raz policja nie zwraca na to uwagi to jeszcze nic nie znaczy.
  16. Prami odpowiedział Gregor_BS na temat - Motokącik
    ASR przeszkadza młodym gniewnym w paleniu kapora przy ruszaniu spod świateł :D
  17. Prami odpowiedział conra na temat - Motokącik
    Na lampach powinno być oznaczenie. Zazwyczaj jest to 1-1.2%.
  18. Pewnie światła które zamontowałeś mają oprócz funkcji dziennych także funkcję pozycyjnych (świecą słabiej) więc najprawdopodobniej wszystko jest ok. Dla pewności sprawdź jakie homologacje są wytłoczone na kloszach tych lampek
  19. Ale kombinacje... Wystarczy odpowiednio zapytać szukajkę allegro i nie trzeba bawić się w lutowanie. http://allegro.pl/listwa-zasilajaca-sterowana-usb-i5855113382.html Sam mam przez coś takiego podpięte głośniki i konwerter DAC z telewizora.
  20. Zawsze zniżki traci osoba na którą jest wypisana polisa OC.
  21. Prami odpowiedział groszek28 na temat - Motokącik
    Nie dotyczy akumulatorów idących na pierwszy montaż. W służbówkach (bus z 2.5D i osobówka 1.5D) z 2007 i 2008 roku jeżdżących tylko po mieście mamy fabryczne akumulatory które jak narazie nie wykazują oznak dużego zużycia. W busie musiał być tylko raz doładowany aku jak stał kilka dni na mrozie -20 -25st.
  22. Bezterminowego prawa jazdy nie ma ale badania ważne bezterminowo dalej obowiązują. Co 15 lat trzeba wymienić sam plastik. Procedura taka sama jak z dowodem osobistym.
  23. Mamy w pracy Nissana Primastara (bliźniak renault trafic) z tym silnikiem w wersji 150KM. Rocznik ten sam, przebieg podobny (120tys ale duża większość z tego to jazda po Wrocławiu). Usterki bardzo podobne. Stabilizator tylny wymieniany jeszcze na gwarancji bo zaczął stukać. W przednim zawieszeniu kilka razy wymieniane już były końcówki drążków i sworznie wahaczy (podobno zawieszenie jest z identyczne jak w renault laguna więc niezbyt wytrzymałe jak dla busa). Przy około 100tys poleciał wysprzęglik, potem zaczęło kończyć się sprzęgło i jakieś 5tys km temu pękła podstawa pedałów, z tego powodu sprzęgło zaczęło bardzo słabo rozłączać napęd (podobno standard w tym modelu). Klocki były wymieniane 2x, tarcze 1x. Opony fabryczne całoroczne skończyły się przy ok 90tys. Aktualnie pomyka na nowym komplecie całorocznych matadoorów Raz był jakiś problem z elektroniką silnika na gwarancji. Kontrolka service i tryb awaryjny (moc silnika obniżona do minimum) ale w ASO jakoś sobie z tym poradzili i więcej problemów z silnikiem ani skrzynią nie było. Bardzo żwawy jak na podwyższonego busa, Vmax to ok 190km/h i nawet przy tej prędkości pewnie trzyma się drogi. Akumulator też jeszcze fabryczny i daje rade mimo katowania w jeździe miejskiej. Musiał być tylko raz doładowany zimą ok 2 lata temu po staniu przez weekend na mrozie poniżej -20.
  24. Dokładnie takiej wiertarki używam w pracy przy instalacjach internetu w wielkiej płycie. Raz tylko przy wierceniu otworu 12mm przez metrową ścianę na wylot trochę się przegrzała, ale po ostygnięciu działa bez problemów już od ok 4 lat a lekko nie ma bo czasem musi napędzić wiertło 22mm Tryb "kucia" przydaje się nie tylko do kucia, bardzo dobrze sprawdza się np przy wbijaniu kołków szybkiego montażu Słabszego modelu bym nie kupił, chyba że tylko do wiercenia otworów 6-8mm.
  25. W różnych krajach są różne przepisy.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.