Skocz do zawartości

[F] cos dzwoni w lewym przodzie


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy podpowiedzcie co moze dzwonic w lewym przodzie po wjechaniu w dziure? nie jest to jednorazowe stukniecie, tylko jakby dzwonil pek kluczy smile.gif teraz czuje sie jakbym jezdzil starym maluchem w ktorym sie wszystko rozlatuje smile.gif (taki to jest dzwiek). czypeknieta sprezyna tak by dzwonila? nic innego mi do glowy nie przychodzi :/ dodam ze w srodku auta nic nie slychac, dzwieki dochodza dopiero po otwarciu szyby.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprezyna pekla, a jej odlamany zwoj lezy na kielichu kolumny i podzwania. Obejrzyj obie sprezyny z przodu, nawet bez podnoszenia, a zapewne znajdziesz sprawce. Jezeli powyzsze okaze sie prawda, oczywiscie wymien obie sprezyny, jak Bog i pan Etzold przykazal.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie sprezyna pekla, a jej odlamany zwoj lezy na kielichu kolumny i

> podzwania. Obejrzyj obie sprezyny z przodu, nawet bez

> podnoszenia, a zapewne znajdziesz sprawce. Jezeli powyzsze okaze

> sie prawda, oczywiscie wymien obie sprezyny, jak Bog i pan

> Etzold przykazal.

> Pozdrawiam

wszystkie 4 sprezyny nadaja sie do wymiany, i mialem to zrobic w zeszly weekend, ale z przyczyn ode mnie nie zaleznych nie udalo sie frown.gif a teraz to chyba bede zmuszony zrobic to jak najszybciej smile.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem - dzwoni tez z lewego przodu na dziurach lub kocich łbach tak jakby ktoś kluczami potrząsał. Czy jedyną przyczyną możę być sprężyna czy cos jeszcze? Mialem lużny chlapacz i myslalem ze to przez nego ale przymocowałem go solidne i nadal dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.