Skocz do zawartości

Tylne światła - problem


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatno zaobserwowałem, a dokładnie zostałem poinformowany o następującym objawie: przy włączonych światłachdrogowych wszycho jest oki, ale jak tylko włącze przeciwmgielne i do tego kierunkowskaz to zaczyna nie dość, że bardzo szybko migać to jeszcze migają wszystkie światła - stop przeciwmgielne, kierunek cofanie, itd.AHA czasem nie swieci mi lewa pozycja, ale lekkie puk i wszycho jest OKI Podkreślam, że dzieje się tak tylko przy włączeniu kierunku w LEWO. Niedawno rozmontowałem tylną obudowę i wyczyściłem masę co jeszcze może być przyczyną confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz masę czy jest między złączkami przy żarówkach a jakimś ogleglejszym punktem na karoserii (możesz nawet spróbować z -AKU) może coś jeszcze nie łączy tak jak powinno na wtyczkach lub na kostkach gdzieś dalej w instalacji.

Zobacz czy przypadkiem przy czyszczeniu nie zrobiłeś gdzieś zwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatno zaobserwowałem, a dokładnie zostałem poinformowany o

> następującym objawie: przy włączonych światłachdrogowych wszycho

> jest oki, ale jak tylko włącze przeciwmgielne i do tego

> kierunkowskaz to zaczyna nie dość, że bardzo szybko migać to

> jeszcze migają wszystkie światła - stop przeciwmgielne, kierunek

> cofanie, itd.

Te objawy wyraźnie wskazują na kiepską masę , czyli gdzieś między minusem akumulatora , a masą na samej lampie ( a w zasadzie na żarówkach ) - lewy przód lub bardziej - lewy tył - tam gdzie działałeś .Zapewne jest zaśniedziały albo luźny styk - może na konektorkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Generalnie chodziło mi o zaciski przewodów dochodzących do żarówek

> .Często własnie nie ma dobrego styku na skutek ich zaśniedzenia

> choć bywa , że wizualnie wydaje się OK .

jak dam reade to dziś tam zerknę

bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.