Skocz do zawartości

Drążek kolumny kierowniczej.CC-SC


misiekdrupi

Rekomendowane odpowiedzi

> Pytanko czy wieloklin na drążku kolumny kierowniczej jest taki sam w

> CC jak w SC ze wspomaganiem??

przy mocowaniu przekladni kierowniczej tak, ale caly drazek w wersji ze wspoma jest grubszy i ma solidniejsze mocowania ( na sruby rozmiar wieksze, tak wyszlo po zamowieniu srubek podkladek itp z ASO i po gwintach) natomiast wieloklin idacy do gornej czesci kolumny z silnikiem elektrycznym jest inny, w wersji ze wspoma jest wiekszy

jakby co mam oba wiec info jest potwierdzone w 100% ale fotki nie chcialo mi sie robic bo tak na szybko bylem sprawdzic bo widze ze nikt inny nie odpisal grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki bardzo. Po cichu liczylem ze ty napewno bedziesz wiedzial. W

> koncu katalogi ASO masz chyba w malym palcu

nie no nie przesadzajmy w koncu NOWy jestem i slabo sie znam ale jak moge to chetnie pomagam grinser006.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie orientujesz sie cos na temat tych czujnikow predkosci

w aso nie potrafili mi powiedziec ktory jest do mpi a ktory do spi czyli taki ktory mialby wyjscie na linke, dlatrego obralem inny plan, mam czujnik z mpi wraz z calym wspomaganiem, postanowilem zostawic czujnik MPI i pozbyc sie licznika na linke co u mnie bylo dobrym rozwiazaniem aby pozbyc sie dodatkowego "szpecacego komore " detalu (linka), Wysylka licznika sportingowego do Pana prota na przerobke grinser006.gif

przerobka licznika 200zl na elektroniczny a nowy czujnik w ASo z przesciem na linke ~150zl wiec wolalem dolozyc 50zl i miec profi elektroniczny licznik bez linki z cyfrowym wyswietlaczem km itp itd ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten drążek na foto jest z auta co nie posiada poduszki. Czy będzie

> pasował do SC z poduszką?

tego niewiem, drazek wyglada jak z cc z wczesniejsza wersja kolumny czyli nie taka jak w seju ( nizej osadzona kiera )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.