Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

misiekdrupi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyścik do pianki jest na bazie acetonu Może i czyści klej ale tez baaardzo dobrze rozpuszcza lakier. Do silikonów są specjalne specyfiki "silikon remover". Czysto sanitarna sprawa nie powinno uszkodzić lakieru.
  2. misiekdrupi odpowiedział LordFalcon na temat - Uno
    Siemka. Miałem w planie wkomponowanie takich klamek do uniaka. Mam nawet 2 komplety do wspawania. Po pierwsze będzie ciasno na szybę ale wykonalne no i trzeba wystrugać wodziki do zamka. W Uno klamka pcha łapkę od zamka a w Audi jest tylko miejsce na podpięcie drucika. Coś takiego posiadam. Jak by co priv. jakiś tekst
  3. misiekdrupi odpowiedział blondas na temat - Uno
    > Chyba w turbo kosiarce do trawy. Nie kuś go bo on jest nieobliczalny Jeszcze nam przyjdzie oglądać jakis dziwny film z driftowaniem kosiarką między drzewkami
  4. > To teraz przez forum, będziemy rozmawiać? > Pójdę dzisiaj i zmierzę, kilka tych pływaków leży Liczyłem, że ktoś to przerabiał. Co dotwojego magazynu części. Jeden napewno jest zepsuty. Sam go zepsułem
  5. Pytanko. Orientuje się ktoś jakie parametry (Ohm) ma pływak w rezerwie i w pełnym baku?
  6. > "Dynks Unitry" czyli co? Ja np. nie wiem o czym w ogóle piszesz, może jakiś szerszy opis o co > chodzi... Zapewne chodzi mu o moduł zapłonowy
  7. > -> Drupi - jeśli dobrze rozumiem to nie jest VT : jakiś tekst Oj chyba jest. Kilka baboli w szybach odnośnie wnętrza no i tylna oś z prawej strony trochę "wpada". Może to tylko projekt i faktycznie ktoś to zbudował. Te fotki akurat zalatują mi virtualem.
  8. > Chodzi o mix 911 i DSa. Fajny VT. Troszkę widać baboli, ale nawet sympatycznie się to "cudo" prezentuje
  9. misiekdrupi odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > Myślisz? Ja bym wykluczył, bo samochód działa dobrze jak są wyłączone światła, kierunki, > wentylatory itp. A ładowanie to masz dobre. I z kąd brałeś zasilanie do przekaźnika kompa i pompy? Bezpośrednio z aku przez bezpiecznik? To wygląda tak jak by ci odbiorniki podbierały aż taki prąd z aku że nie starcza dla przekaźnika i rozpina ci obwód.
  10. misiekdrupi odpowiedział gajoss na temat - Uno
    > Nie chcę zmieniać skrzyni, skoro moja jest ok. Chodzi właśnie o sam mechanizm. Drupi a połączenie > linek i lewarka z 899 i mechanizmu przy skrzyni z Palio / Siena da radę? Da radę kwestia przerobienia mocowań końcówek. Chodzi o to że 899 ma małe kulki na wybierakach a plio duże. Obciąć nagwintować założyć "unibole" np.
  11. misiekdrupi odpowiedział gajoss na temat - Uno
    > ale czekaj bo nie czaje.. skoro chcesz skrzynię ze sieny, i chcesz linki to musisz też chcieć > lewarek ze sieny a wtedy biegi wchodzą normalnie więc w czym problem? To jest najlepsze wyjście. Zaadaprtować wszystko z palio/siena. Mozowanie całego lewarka wmiarę łatwo dopasować bo podobny jak z 899. Niestety z 899 nie pasuje bo biegi wychodzą lustrzane. Jedyny minus tej zabawy to taki że linki z palio/siena są za długie i albo tzeba je skrócić dobre 8cm albo pasażer będzie miał pod wykładzina "buły". No i takie naprężenie linek wpływa na minus na ich pracę. Ciężej lewarek chodzi.
  12. > bez Nikt nie mówi że trzeba to koniecznie zakładać. Kwestia gustu. Nie jest to po prostu wymysł jakiegoś magika który wystrugał to z niczego. To częsć "wyposażenia" tak jak skóra/welur czy inne tego tybu bajery do wyboru. Nie zmienia to faktu że bez tego wygląda duuużo lepiej
  13. > Bardzo w to wątpię. Niestety ale jest . Przegooglaj sobie roczniki ~75
  14. > heh dzięki porównując są identyczne tylko brak napisów na ramionach od zewnątrz ! :/ Patrząc po fotkach w miejscu w którym powinny być te napisy jest uszkodzona warstwa farby. Ktoś zeszlifował te napisy ( co byłoby dziwne) albo poprostu ich nie było i to zwykly zbieg okoliczności. Ot taka moja mała teoria spiskowa

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.