Skocz do zawartości

Gaśnie na zakrętach w prawo - co jest?


micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauwazyłem ze autko mi gasnie na zakretach w prawo... w lewo jest ok, podczas jazdy też... co jest grane? membrana poszła się rypać (zmiekła) czy cały parownik do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio zauwazyłem ze autko mi gasnie na zakretach w prawo... w lewo jest ok, podczas jazdy też... co jest grane? membrana poszła się rypać (zmiekła) czy cały parownik do wymiany?

Może membrana, ale najpierw doreguluj, a jak to nie pomoże to wtedy bierz się za parownik.

Siła odśrodkowa działa na membranę i pewnie dlatego nie podaje wystarczającej ilości gazu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio zauwazyłem ze autko mi gasnie na zakretach w prawo... w lewo

> jest ok, podczas jazdy też... co jest grane? membrana poszła się

> rypać (zmiekła) czy cały parownik do wymiany?

Możesz zmienić orientację parownika, bo teraz masz bokiem. Możesz też nauczyć się skręcać bez wciskania sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz zmienić orientację parownika, bo teraz masz bokiem. Możesz też

> nauczyć się skręcać bez wciskania sprzęgła.

Ja umiem .. gorzej z mulher.gif

>Może membrana, ale najpierw doreguluj, a jak to nie pomoże to wtedy bierz się za parownik.

A jak się nie da to bawić się w regenerację/wymianę membrany (da się wogóle?) czy cały parownik wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja umiem .. gorzej z

> A jak się nie da to bawić się w regenerację/wymianę membrany (da się

> wogóle?) czy cały parownik wymienić?

jaki parownik?

imvho regeneracja to jak totolotek. albo Ci sie uda albo nie. ja w ogole sie za regeneracje nie bralem. po przeczytaniu kilku opisow jak to sie robi (nie jest to wcale jakies skomplikowane) nabralem checi ale jak poczytalem o problemach po regeneracji to mi sie odechcialo. kupilem nowe lovato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio zauwazyłem ze autko mi gasnie na zakretach w prawo... w lewo

> jest ok, podczas jazdy też... co jest grane? membrana poszła się

> rypać (zmiekła) czy cały parownik do wymiany?

u mnie w poprzednim aucie to samo było zakręt w prawo to spadały obroty a jak pokręciłem śrubką to później na odwrót było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.