Skocz do zawartości

Polska Jazda ?


aRtiDG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widzę że nie jesteście chętni dawać/robić prezentacji na strone klubową więc mam propozycje aby podać swoje nicki z polskiej jazdy i przekopiuje za waszą zgodą prezentacje z PJ na naszą strone co o tym myślicie ? przy okazji kto będzie miał chęć to sobie pododajemy znajomych na PJ rant.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam widzę że nie jesteście chętni dawać/robić prezentacji na

> strone klubową więc mam propozycje aby podać swoje nicki z

> polskiej jazdy i przekopiuje za waszą zgodą prezentacje z PJ na

> naszą strone co o tym myślicie ? przy okazji kto będzie miał

> chęć to sobie pododajemy znajomych na PJ

Podobnie jak koledzy powyżej nie widzę powodu chwalić się moją Albeą, bo ani to ładne, ani szybkie, ani nie przerabiane/ulepszane w żaden sposób. Ot, zwykła Albea w niepasującym do niej czerwonym kolorze... Ale do wyboru u innego krakowskiego dilera był jeszcze niebieski, a to już był koszmar. wink.gif Niestety takich kolorków w których ten samochód naprawdę może się podobać (grafit, beżowy, błękitny, czy nawet biały - ogólnie te w których Fiat prezentował to auto w swoich materiałach) nie dało się kupić w 2007 roku...

Jedyny sposób upiększenia tego auta jaki mi przychodzi do głowy to postawienie przed nim mojej żonki, ale to ani nie w moim, a tym bardziej nie w jej stylu... zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezentacja na strone klubowa nie jest po to aby pokazać jak ma się przerobiony samochód ze silnik taki że bas taki itp. jest po to aby się pochwalić nawet zwykłą serią ja tam mam serie i nie wstydzę się tego a że mam w planie dać alu czy tam mam teraz podświetlenie na niebiesko to jest tylko i wyłącznie dla mnie a fajnie się czyta o czyimś samochodzie i na różne ciekawe można niekiedy pomysły wpaść zauważ że większość samochodów na stronie to seria więc prosze mi tu robić prezentacje a nie jakieś głupoty pisać devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.