Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Slaw_ek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Slaw_ek

  1. A czy to nie resztki tarczy ?
  2. Audi 80 B4, mam prawie rok, i jeszcze nie mam żadnego zamiaru go sprzedać
  3. Z racji czekającej mnie wymiany w mojej babce zacząłem poszukiwania aku, brak mi około 60Ah, po krótkim rekonesansie wysypało na alledrogo sporo akumulatorów o tej nazwie i ciekawej cenie, ktoś może cokolwiek powiedzieć na ich temat?
  4. weź kawał druta i sprawdź czy tłumiki drożne
  5. > 1.6 ciezko trafić a pchać sie w 2.0 i 90km to mnie opłaty zjedzą za pojemnosc... 60% zniżki to około 400 za OC (w moim regionie) i przegląd 200 z LPG Pojemność 2.0 to rzeczywista 1984cm3 czyli nie wychodzi poza granicę 2000
  6. > ale ja szukam taniego modelu taniej marki. > nie szukam mercedesa czy audi A właśnie że poszukaj... audi 80 Od lata latam i bądź co bądź 8k najechane bez przygód
  7. > Na naszym blokowisku stał tylko jeden Mirafiori i to był cud nad cuda. Miał prostokątne lampy, cały > biały, a szyby wszystkie oprócz przedniej miał przyciemnione taką mega odblaskową pomarańczową > folią. Mój sąsiad też miał mirafiori, z ciekawostką auta której za młodu nie ogarniałem - były szyby w fotochromie, świeciło słonko były w brązie, a późnym wieczorkiem stawały się przezroczyste...
  8. > Witajcie, > mam problem w polo wujka z silnikiem 1.4 8V z 1997 roku. Otóż na łączeniu głowicy z króćcem jest > wyciek. Czy wystarczy wymiana oringu, czy może tam wcale nie ma oringu i całość muszę skleić > na silikon > Z góry dziękuję za odpowiedź Niedawno przerabiałem podobny temat w audoli. Tylko nie ładuj tam pierwszego lepszego silikonu, zapodaj pastę dirko elringa.
  9. Slaw_ek odpowiedział Slaw_ek na temat - FIAT
    > Latka lecą, wszystko się zmienia... > Pamiętam, że czegoś szukałem w internecie na temat Palio Weekend i zupełnie przypadkowo trafiłem na > ten Kącik i na AK w ogóle. > Wtedy Ty tu moderowałeś. > Ruch był jeszcze relatywnie spory na kąciku...a dziś sam zaglądam tu z sentymentu... > PS.1. Czy Ty byłeś jedynym użyszkodnikiem Palio ON na forum? > PS.2. Ładną 80-tkę zanabyłeś oby jak najmniej problemowo służyła Dzięki. Nie wiem czy w moich czasach był tu ktoś jeszcze z dieslem, jak mi coś było brak to pytałem u punciaków bo tam więcej tych silników było w obiegu. A 80tka... pierwszy 1kkm już za nią, na wakacje się spisała
  10. Slaw_ek dodał temat w FIAT
    Po 6ściu latach w miarę bezproblemowej eksploatacji i 70 tyś przejechanych kilometrów fiacik przed chwilą zmienił właściciela i odjechał Zobaczymy jak audola będzie się teraz sprawować... Dziękuję za miłe chwile, spędzone na ty kąciku.
  11. Slaw_ek odpowiedział open na temat - Motokącik
    > a skąd takie u nas? > Fiat to importował ? Statkiem do Włoch i Niemiec, a na kolach do nas FAP nie produkował diesli. fota
  12. Slaw_ek odpowiedział open na temat - Motokącik
    > palio weekend ? - ale to chyba ciezko bez korozji Pod warunkiem że wyprodukowane w Brazylii (made in Brasil na tabliczce znamionowej) i nie bite Mam 1999 (diesel 1.7) w dalszym ciągu bez widocznej rudej, tam gdzie ma odpryski lakieru srebrzy się ocynk , auto warte czapkę gruszek. Egzemplarze wyprodukowane u nas w większości nie mają już dołów drzwi i progów oraz dziurawą podłogę...
  13. > Cena czyni cuda KLIKEN MACHEN Taki rodzynek, to juz może tylko zdrożeć.
  14. > jak myślicie przejdzie czy nie przejdzie ? > szukać już jakieś 125 ? może w tym roku wejdzie...
  15. Przejzyj alledrogo,wertowałem aukcje i stoja 3 szt podzwoń może wysępisz. jakiś tekst
  16. > Widzę że jestem pionierem w tym temacie po latach skoro nikt nie odpisał. Słuchajcie podjąłem się > tego wyzwania przeszczepu foteli od alfy wersji MOMO co prawda nie do sieny lecz do albei. Jak > się podobają? Piękne zydle
  17. Slaw_ek odpowiedział WaWeR na temat - FIAT
    > I 8 dni później pożegnałem kolejnego Fiata w mojej karierze. > Tak że oficjalnie żegnam się > Miłego użytkowania P/S/A, i wytrwałości. Latam dalej, mój i tak ma u mnie dożywocie, ruska ropa mu smakuje, a jak już całkiem nie ruszy to linka i szrot BTW we wrześniu miejsca na nową pieczątkę z SKP w dowodzie już nie było .
  18. Slaw_ek odpowiedział Slaw_ek na temat - FIAT
    > najgorszy rocznik made in brazil > to
  19. Slaw_ek odpowiedział Slaw_ek na temat - FIAT
    > Wahacze są te same > różnią się Tylko średnicą końcówki 17 lub 19 mm. > Który masz rok auta? 1999 btw już naprawiony
  20. Slaw_ek odpowiedział Slaw_ek na temat - FIAT
    > boże to tez jest w tym różnica? tak na alledrogo wystawiają wydaje mi sie ze ten z małą blaszką przy tylnej tulei to bez wspomagania a ten tą większa to z tylko brak mi potwierdzenia
  21. Trafił się krawężnik na skręconych kołach wzrokowo wahacz przygiął się trochę przy końcówce na zgięciu a opony huczą... Na szybko czym różni się wzrokowo wahacz ze wspomaganiem od wahacza bez wspomagania bo na rano muszę znaleźć?
  22. > I ogloszeni wzielo i zniknelo Ale VIN będzie długo jeszcze wisiał w googlu, wpisz: VF7RERFJF76716015
  23. > no własnie odgrzeeając kotleta ktokolwiek widział ktokolwiek coś wie... Gdzieś mi się obiło o uszy ze samy teraz rejestrują w Czechach, Niemczech i na Ukrainie i sprowadzają do nas z powrotem, zarejestrowane wp.pl
  24. Slaw_ek odpowiedział bydluck na temat - Gaz na ulicach
    > Mam instalacje sekwencyjna 7 miesięczną która jest w aucie gdzie strzelił pasek rozrządu i naprawa > jest nieopłacalna. Chciałbym ją przerzucić do nowej fury tak aby wszystko było na legalu. Ktoś > już przerzucał? Znajdź fachurę do przełożenia, tylko żeby było to zrobione z głową, a kwity... to circa 300 zł allegro, szukaj homologacja instalacji
  25. Slaw_ek dodał temat w FIAT
    Co z opon - chodzi o rozmiary idzie upchać do seryjnego Palio na felgi 14stki ? Mam 4 szt 185/80/14 i 185/65/14 leżące, brać i zakładać, czy opylać i szukać mniejszych ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.