Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam orientujecie się może co jest przyczyną okresowego wyłączania tego radia? To znaczy wszytsko działa, aż po kolejnym uruchomieniu jest czarny ekran i nic nie działa. Wystarczy odpiąć aku na 1 minutę i potem radio normalnie działa. Aż po kolejnym wyłączeniu i włączeniu znowu robi się czarny ekran. Co trzeba zrobić?
  2. > też chyba w taką zainwestuję w punciaku... szkoda że nie ma klapki na spuszczanie oleju Dam znać jak obyło się z montażem... PS Najlepsze w punto są nadkola...Po kiego grzyba ktoś robi w nich otwory przez które leci woda i cały syf... Masakra jakaś
  3. > jeden Czyli pasuje Ja rozglądam się za Chińczykami w cenie do 120 PLN Przed chwilą zakupiłem tą osłonę KLIK
  4. > Mam w swoim osłonę silnika od Rezaw-Plast już drugi rok i jest ok. Odpisali mi dzisiaj że do punto z 2014 roku nie robią osłon. Czy orientuje się ktoś czy mogę założyć osłonę od punto np. z 2012 roku?
  5. > W uno na nieostatnim i już niefabrycznym przejeździłem równo 100 tysięcy i 12 lat tak, ale tam były silniki niekolizyjne
  6. > Trzeba było kupić lepiej TSI jak ja. TSI jest lżejsze niż TDI i dzięki temu amortyzatory są mniej > obciążone. Ciekawe ile rozrząd wytrzyma...
  7. > Przy wymianie amortyzatorow po co zbieznosc? Ja zawsze ustawiałem... Tak mnie uczylili
  8. Amory wymienione, ale zbieżności już mi nie zrobili... Niezłe te standardy mają w ASO VW...
  9. Witajcie, po ostatniej zimie mimo przebiegu kilku tysięcy kilometrów komora silnika punto mojego ojca wygląda masakrycznie. Wszystko to za sprawą genialnie zaprojektowanych nadkoli z fabrycznymi wlotami (czytaj dziurami) oraz braku płyty pod silnikiem. O ile z nadkolami dam sobie radę, to o tyle zastanawiam się nad montażem płyty pod silnik. Jakiego producenta polecacie? Przerabiał ktoś juz ten temat?
  10. Jest pełny sukces Po zgłoszeniu sprawy do centrali volkswagena w Poznaniu -> tak jak radziliście i po mojej męskiej rozmowie z zarządem autocentrum dzisiaj pan doradca serwisowy zadzwonił i powiedział że zaprasza mnie na bezpłatną wymianę amortryzatorów... Czyli jednak opłaca się walczyć do końca
  11. > Ja mimo wszystko bym zmienił. Do serwisu nie jeździ się często. Poza tym, jak było pisane - napisać > bezpośrednio do importera. Zadzwoniłem dzisiaj do centrali Volkswagena w |Warszawie, co by się poskarżyć i najlepsze jest to, że oni nic nie wiedzą o mojej zgłoszonej reklamacji, mimo iz mam numer zlecenia etc. Zadzwoniłem z powrotem do Autocentrum i okazało się, że doradca serwisowy...zapomniał to zgłosić do centrali. Czyli jaja jak berety. Jutro mam tam jechać i sprawa zostaje oficjalnie zgłoszona do centrali. Nie ma co odpuszczać
  12. > Zmien serwis W Kielcach jest jedne autoryzowany
  13. > To na jakiej podstawie piszą o 10tys km lub pół roku? Auto było serwisowane w ASO? Jeśli tak, to > można spróbować wystąpić o jakiś goodwill. Tak szef serwisu mi powiedział. Oczywiście że auto serwisowane w ASO. Było po roku na pierwszym przeglądzie po 30 kkm...
  14. > A czemu nie tydzień lub 10km? Co jest napisane w książce gwarancyjnej? w książce jest napsiane że amortyzatory to część eksploatacyjna
  15. > a co powiedzieli, dlaczego nie chcieli wymienić ? > Może inne ASO lub list do centrali / importera ? Napisali, że na amory dają pół roku gwarancji lub 10 tys km...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.