-
Peugeot 208 - Nie włacza się radio SMEG duży wyświetlacz
Witam orientujecie się może co jest przyczyną okresowego wyłączania tego radia? To znaczy wszytsko działa, aż po kolejnym uruchomieniu jest czarny ekran i nic nie działa. Wystarczy odpiąć aku na 1 minutę i potem radio normalnie działa. Aż po kolejnym wyłączeniu i włączeniu znowu robi się czarny ekran. Co trzeba zrobić?
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
> też chyba w taką zainwestuję w punciaku... szkoda że nie ma klapki na spuszczanie oleju Dam znać jak obyło się z montażem... PS Najlepsze w punto są nadkola...Po kiego grzyba ktoś robi w nich otwory przez które leci woda i cały syf... Masakra jakaś
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
> jeden Czyli pasuje Ja rozglądam się za Chińczykami w cenie do 120 PLN Przed chwilą zakupiłem tą osłonę KLIK
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
> Mam w swoim osłonę silnika od Rezaw-Plast już drugi rok i jest ok. Odpisali mi dzisiaj że do punto z 2014 roku nie robią osłon. Czy orientuje się ktoś czy mogę założyć osłonę od punto np. z 2012 roku?
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> W uno na nieostatnim i już niefabrycznym przejeździłem równo 100 tysięcy i 12 lat tak, ale tam były silniki niekolizyjne
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Trzeba było kupić lepiej TSI jak ja. TSI jest lżejsze niż TDI i dzięki temu amortyzatory są mniej > obciążone. Ciekawe ile rozrząd wytrzyma...
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Przy wymianie amortyzatorow po co zbieznosc? Ja zawsze ustawiałem... Tak mnie uczylili
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
Amory wymienione, ale zbieżności już mi nie zrobili... Niezłe te standardy mają w ASO VW...
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
Witajcie, po ostatniej zimie mimo przebiegu kilku tysięcy kilometrów komora silnika punto mojego ojca wygląda masakrycznie. Wszystko to za sprawą genialnie zaprojektowanych nadkoli z fabrycznymi wlotami (czytaj dziurami) oraz braku płyty pod silnikiem. O ile z nadkolami dam sobie radę, to o tyle zastanawiam się nad montażem płyty pod silnik. Jakiego producenta polecacie? Przerabiał ktoś juz ten temat?
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
Jest pełny sukces Po zgłoszeniu sprawy do centrali volkswagena w Poznaniu -> tak jak radziliście i po mojej męskiej rozmowie z zarządem autocentrum dzisiaj pan doradca serwisowy zadzwonił i powiedział że zaprasza mnie na bezpłatną wymianę amortryzatorów... Czyli jednak opłaca się walczyć do końca
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Ja mimo wszystko bym zmienił. Do serwisu nie jeździ się często. Poza tym, jak było pisane - napisać > bezpośrednio do importera. Zadzwoniłem dzisiaj do centrali Volkswagena w |Warszawie, co by się poskarżyć i najlepsze jest to, że oni nic nie wiedzą o mojej zgłoszonej reklamacji, mimo iz mam numer zlecenia etc. Zadzwoniłem z powrotem do Autocentrum i okazało się, że doradca serwisowy...zapomniał to zgłosić do centrali. Czyli jaja jak berety. Jutro mam tam jechać i sprawa zostaje oficjalnie zgłoszona do centrali. Nie ma co odpuszczać
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Zmien serwis W Kielcach jest jedne autoryzowany
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> To na jakiej podstawie piszą o 10tys km lub pół roku? Auto było serwisowane w ASO? Jeśli tak, to > można spróbować wystąpić o jakiś goodwill. Tak szef serwisu mi powiedział. Oczywiście że auto serwisowane w ASO. Było po roku na pierwszym przeglądzie po 30 kkm...
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> A czemu nie tydzień lub 10km? Co jest napisane w książce gwarancyjnej? w książce jest napsiane że amortyzatory to część eksploatacyjna
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> a co powiedzieli, dlaczego nie chcieli wymienić ? > Może inne ASO lub list do centrali / importera ? Napisali, że na amory dają pół roku gwarancji lub 10 tys km...