Zawartość dodana przez stilo_kielce
-
Peugeot 208 - Nie włacza się radio SMEG duży wyświetlacz
Witam orientujecie się może co jest przyczyną okresowego wyłączania tego radia? To znaczy wszytsko działa, aż po kolejnym uruchomieniu jest czarny ekran i nic nie działa. Wystarczy odpiąć aku na 1 minutę i potem radio normalnie działa. Aż po kolejnym wyłączeniu i włączeniu znowu robi się czarny ekran. Co trzeba zrobić?
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
> też chyba w taką zainwestuję w punciaku... szkoda że nie ma klapki na spuszczanie oleju Dam znać jak obyło się z montażem... PS Najlepsze w punto są nadkola...Po kiego grzyba ktoś robi w nich otwory przez które leci woda i cały syf... Masakra jakaś
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
> jeden Czyli pasuje Ja rozglądam się za Chińczykami w cenie do 120 PLN Przed chwilą zakupiłem tą osłonę KLIK
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
> Mam w swoim osłonę silnika od Rezaw-Plast już drugi rok i jest ok. Odpisali mi dzisiaj że do punto z 2014 roku nie robią osłon. Czy orientuje się ktoś czy mogę założyć osłonę od punto np. z 2012 roku?
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> W uno na nieostatnim i już niefabrycznym przejeździłem równo 100 tysięcy i 12 lat tak, ale tam były silniki niekolizyjne
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Trzeba było kupić lepiej TSI jak ja. TSI jest lżejsze niż TDI i dzięki temu amortyzatory są mniej > obciążone. Ciekawe ile rozrząd wytrzyma...
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Przy wymianie amortyzatorow po co zbieznosc? Ja zawsze ustawiałem... Tak mnie uczylili
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
Amory wymienione, ale zbieżności już mi nie zrobili... Niezłe te standardy mają w ASO VW...
-
Jaka płyta pod silnik do punto z 2014 roku
Witajcie, po ostatniej zimie mimo przebiegu kilku tysięcy kilometrów komora silnika punto mojego ojca wygląda masakrycznie. Wszystko to za sprawą genialnie zaprojektowanych nadkoli z fabrycznymi wlotami (czytaj dziurami) oraz braku płyty pod silnikiem. O ile z nadkolami dam sobie radę, to o tyle zastanawiam się nad montażem płyty pod silnik. Jakiego producenta polecacie? Przerabiał ktoś juz ten temat?
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
Jest pełny sukces Po zgłoszeniu sprawy do centrali volkswagena w Poznaniu -> tak jak radziliście i po mojej męskiej rozmowie z zarządem autocentrum dzisiaj pan doradca serwisowy zadzwonił i powiedział że zaprasza mnie na bezpłatną wymianę amortryzatorów... Czyli jednak opłaca się walczyć do końca
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Ja mimo wszystko bym zmienił. Do serwisu nie jeździ się często. Poza tym, jak było pisane - napisać > bezpośrednio do importera. Zadzwoniłem dzisiaj do centrali Volkswagena w |Warszawie, co by się poskarżyć i najlepsze jest to, że oni nic nie wiedzą o mojej zgłoszonej reklamacji, mimo iz mam numer zlecenia etc. Zadzwoniłem z powrotem do Autocentrum i okazało się, że doradca serwisowy...zapomniał to zgłosić do centrali. Czyli jaja jak berety. Jutro mam tam jechać i sprawa zostaje oficjalnie zgłoszona do centrali. Nie ma co odpuszczać
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> Zmien serwis W Kielcach jest jedne autoryzowany
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> To na jakiej podstawie piszą o 10tys km lub pół roku? Auto było serwisowane w ASO? Jeśli tak, to > można spróbować wystąpić o jakiś goodwill. Tak szef serwisu mi powiedział. Oczywiście że auto serwisowane w ASO. Było po roku na pierwszym przeglądzie po 30 kkm...
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> A czemu nie tydzień lub 10km? Co jest napisane w książce gwarancyjnej? w książce jest napsiane że amortyzatory to część eksploatacyjna
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
> a co powiedzieli, dlaczego nie chcieli wymienić ? > Może inne ASO lub list do centrali / importera ? Napisali, że na amory dają pół roku gwarancji lub 10 tys km...
-
Golf 7 1.6 tdi - stan amortyzatorów po...37 tysiącach km
Witam, jako ciekawostkę wstawiam zdjęcia amortyzatorów w moim golfie 7 1.6 tdi po przebiegu...37 kkm. Nadmieniam, że auto użytkowane z głową. Oczywiście w ASO się wypieli i odmówili wymiany na gwarancji... Czy mam jakieś szanse na to aby je wymienili? Walczył ktoś juz tematem. Auto ma 15 miesięcy
-
Punto III jakie felgi stalowe 15 cali
> 15" w GP to standardowe stalowe felgi w tym modelu. > tu ładne felusie z przyzwoitej kwocie. Dzięki, kupiłem te felgi jak na aukcji, tyle że od innego sprzedającego. Dzięki za pomoc
-
Punto III jakie felgi stalowe 15 cali
Witajcie, tata odebrał dzisiaj nowe punto III, gdzie ma felgi alu o średnicy 16 cali. Musimy coś kupić na zimę, chociaż jej nie ma Myślimy o felgach 15 calowych, stalówkach. od czego szukać? Rozumiem, że w nowym punto rozstaw śrub to już 4x100?
-
Giełda Francowata
Auto jest moją własnością, sprzedaje bo zona dostała służbówkę. Szczegóły w linku KLIK Cena 10900 do negocjacji
-
Wyciek z króćca przy głowicy POLO 1.4 8V 1994 r.
> ori > 032121111N > zamiennik HP108184 > triclo 463.810 > zdj: Dzięki, czyli muszę jednak kupić cały króciec (całą ta pplastikową obudowę w którą montuje się czujnik temp oraz termostat)), a nie jak niektórzy pisali że tylko tą samą część która wchodzi do głowicy...
-
No to drugie Renault w domu mam Megane II 1,6 16v
> To Ci ktoś skrzynię od DIESELA wsadził Francuzi
-
No to drugie Renault w domu mam Megane II 1,6 16v
> wrzuć wreszcie PIĄTKĘ ! > Sorry nie mogłem Bardzo śmieszne... Takie obroty na V mam właśnie...
-
Megane II 1.4 16V jaki rozmiar klucza do korka oleju
> a bo teraz już wszystko z plasteliny w chinach robione Kupiłem w sklepie nasadkę kwadratową 8 mm za ...8PLN i olej wymieniony samodzielnie...
-
No to drugie Renault w domu mam Megane II 1,6 16v
>Wadą tego > auta na trasie są bardzo krótkie przełożenia skrzyni biegów (przynajmniej w większości > modeli). Właśnie z czego to wynika. Ja w mojej 1.4 16V przy 130 km/h mam 5 tys. obr/min, więc nie może być ekonomicznie...
-
Wydajność klimy Megane II
> U mnie także trzeci bieg , znacznie poprawia schładznie...może ten typ tak ma? U mnie po nabiciu klima działa lepiej niż w służbowym, nowym golfie VII. Wystarcza nadmuch na 2 biegu