Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stilo_kielce

  1. > http://moto.allegro.pl/maglownica-fiat-seicento-pod-wspomaganie-igla-i1452997524.html > Numer z epera: 46847283 - ok. 1100zł Też od tego gościa mam zamiar zakupić przekłądnię
  2. > Ktoś tam miał z pandy, chyba Mars_wrc. > "krótka przekładania kierownicza + wspomaganie z Pandy (rzadko trzeba przekładać ręce na > kierownicy)" - cytat z giełdy. Czy rzeczywiście przekładnia od pandy podpasuje doi cc/sc? Może to ktoś potwierdzić? Tutaj znalazłem taką przekłądnię. Czy ona podpasi?
  3. > ktos sie wypowie o dostepnosci takiej przekladni?? bo od dluzszego czasu szukam i nie moge jej > dostac , ile powinna kosztowac i czy jest mozliwosc odroznic ja od zwyklej?? bez montowania w > aucie oczywiscie a moze ktos sie chce pozbyc tekiej to ja chetnie Sam również szukam, ale ostatnio na allegro koleś mi zaproponował fabrycznie nową, oryginalną za jedyne ...950 PLN
  4. > Panowie, zwracam sie do was z prosba o sprzedaz jakichkolwiek tylnych zaciskow pochodzacych > najlepiej od jakiegokolwiek fiata/alfy, ew. innego samochodu o srednicy tloczka zblizonej do > fiatowskiego. Musialem wywalic tylne zaciski, jakie do tej pory mialem z duzego fiata i nie > moge znalezc nic rozsadnego i w miare podchodzacego za rozsadne pieniadze. Moze ktos z was ma > i niekoniecznie wykorzysta i waha sie z ich sprzedaza? Bo chetnie bym kupil, poniewaz nie moge > malca postawic na kolach. Ew. informacja od czego mozna byloby zastosowac tylne zaciski, zeby > bylo "w miare" p&p. Jestem juz troche podlamany tym bardziej, ze okazalo sie, ze i > chlodnice mam do wymiany, bo w starej sparcialy gumki uszczlleniajace i jest do wyrzucenia.... > Tak troche podlamka mnie wziela i niechec do roboty z tego powodu A nei ma co robic do badania > technicznego... Nie poddawaj się kolego... Ja dzisiaj wyjechałem autem po 3 tygodniach stania u kałuży. Miałem mieć koniec kłopotów wylewającym się paliwem na zakrętach. No więc dzisiaj wyjechałem autem, i po ...5 minutach wróciłem z powrotem. Lało się tak z baku, że aż strach było jechać. Ach te samochody
  5. > i to co mnie dzisiaj > wyprowadzilo z rownowagi to ze rozpieprzylem przedni pas w maluchu i jeszcze raz trzeba bedzie > go lakierowac Współczuję
  6. > 1.2 z głową i 63 KM > no chyba nie o tym jednak.............. Tak mi odpisał sam Węglarski... Może się spieszył
  7. > A jakiś środkowy tłumik np. od golfa wybebeszyć czy zostawić taki jaki kupie? > Jeżdził ktoś z Was albo miał doczynienia z wydechem Węglarskiego zrobionego specjalnie pod seicento > 1.2? Ja się przymierzam do zakupu tego wydechu pod 1.2. Tyle że tam jest średnica 43 mm
  8. Z tym fi 50 to tez nie jest do końca tak, że jest super. Oto cytat z maila od Lecha Węglarskiego odnośnie średnicy wydechu (zapytałem go czy możę wykonac wydech o średnicy 50 mm, ponieważ sprzedaje swoje wydechy o średnicy 43 mm). Oto co mi odpisał: Quote: nie jest to wskazane bo 50mm to za dużo do tego silnika im większa średnica tym wolniej płyną spaliny , wydech jest głośniejszy i moment obrotowy spada 43mm to idealna średnic do 100 KM. jak startowałem CC-sportingiem to był wydech OMP wyczynowy 45 mm i był do niczego moment spadał niżej niż fabryka,. kolega miał 60mm na hamowni była totalna klapa, inny na moim wydechu 43mm i dolocie maił 63 KM lechu." Dodam, że pisał odnośnie silnika 1.2 8 V ze zmodyfikowaną głowicą, kolektorem, wystrojonym itp.
  9. > No chcialbym, ale niestety nie... Trzymam kciuki. Niech kolega tego nie rzuca, tylko "odłoży" na lepsze czasy.
  10. Dzięki, pewnie się kiedyś przypad. PS czy w 1.2 operacja czyszczeniea przepustnicy wygląda tak samo????

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.