Zawartość dodana przez stilo_kielce
-
Krótka przekładnia kierownicza
> http://moto.allegro.pl/maglownica-fiat-seicento-pod-wspomaganie-igla-i1452997524.html > Numer z epera: 46847283 - ok. 1100zł Też od tego gościa mam zamiar zakupić przekłądnię
-
Krótka przekładnia kierownicza
> Ktoś tam miał z pandy, chyba Mars_wrc. > "krótka przekładania kierownicza + wspomaganie z Pandy (rzadko trzeba przekładać ręce na > kierownicy)" - cytat z giełdy. Czy rzeczywiście przekładnia od pandy podpasuje doi cc/sc? Może to ktoś potwierdzić? Tutaj znalazłem taką przekłądnię. Czy ona podpasi?
-
Krótka przekładnia kierownicza
> ktos sie wypowie o dostepnosci takiej przekladni?? bo od dluzszego czasu szukam i nie moge jej > dostac , ile powinna kosztowac i czy jest mozliwosc odroznic ja od zwyklej?? bez montowania w > aucie oczywiscie a moze ktos sie chce pozbyc tekiej to ja chetnie Sam również szukam, ale ostatnio na allegro koleś mi zaproponował fabrycznie nową, oryginalną za jedyne ...950 PLN
-
126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?
> Panowie, zwracam sie do was z prosba o sprzedaz jakichkolwiek tylnych zaciskow pochodzacych > najlepiej od jakiegokolwiek fiata/alfy, ew. innego samochodu o srednicy tloczka zblizonej do > fiatowskiego. Musialem wywalic tylne zaciski, jakie do tej pory mialem z duzego fiata i nie > moge znalezc nic rozsadnego i w miare podchodzacego za rozsadne pieniadze. Moze ktos z was ma > i niekoniecznie wykorzysta i waha sie z ich sprzedaza? Bo chetnie bym kupil, poniewaz nie moge > malca postawic na kolach. Ew. informacja od czego mozna byloby zastosowac tylne zaciski, zeby > bylo "w miare" p&p. Jestem juz troche podlamany tym bardziej, ze okazalo sie, ze i > chlodnice mam do wymiany, bo w starej sparcialy gumki uszczlleniajace i jest do wyrzucenia.... > Tak troche podlamka mnie wziela i niechec do roboty z tego powodu A nei ma co robic do badania > technicznego... Nie poddawaj się kolego... Ja dzisiaj wyjechałem autem po 3 tygodniach stania u kałuży. Miałem mieć koniec kłopotów wylewającym się paliwem na zakrętach. No więc dzisiaj wyjechałem autem, i po ...5 minutach wróciłem z powrotem. Lało się tak z baku, że aż strach było jechać. Ach te samochody
-
126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?
> i to co mnie dzisiaj > wyprowadzilo z rownowagi to ze rozpieprzylem przedni pas w maluchu i jeszcze raz trzeba bedzie > go lakierowac Współczuję
-
Wydech przelotowy w 1.2 8V
> 1.2 z głową i 63 KM > no chyba nie o tym jednak.............. Tak mi odpisał sam Węglarski... Może się spieszył
-
Wydech przelotowy w 1.2 8V
> A jakiś środkowy tłumik np. od golfa wybebeszyć czy zostawić taki jaki kupie? > Jeżdził ktoś z Was albo miał doczynienia z wydechem Węglarskiego zrobionego specjalnie pod seicento > 1.2? Ja się przymierzam do zakupu tego wydechu pod 1.2. Tyle że tam jest średnica 43 mm
-
Wydech przelotowy w 1.2 8V
Z tym fi 50 to tez nie jest do końca tak, że jest super. Oto cytat z maila od Lecha Węglarskiego odnośnie średnicy wydechu (zapytałem go czy możę wykonac wydech o średnicy 50 mm, ponieważ sprzedaje swoje wydechy o średnicy 43 mm). Oto co mi odpisał: Quote: nie jest to wskazane bo 50mm to za dużo do tego silnika im większa średnica tym wolniej płyną spaliny , wydech jest głośniejszy i moment obrotowy spada 43mm to idealna średnic do 100 KM. jak startowałem CC-sportingiem to był wydech OMP wyczynowy 45 mm i był do niczego moment spadał niżej niż fabryka,. kolega miał 60mm na hamowni była totalna klapa, inny na moim wydechu 43mm i dolocie maił 63 KM lechu." Dodam, że pisał odnośnie silnika 1.2 8 V ze zmodyfikowaną głowicą, kolektorem, wystrojonym itp.
-
126 BIS - project 1.2 MPI central - moge sie pochwalic?
> No chcialbym, ale niestety nie... Trzymam kciuki. Niech kolega tego nie rzuca, tylko "odłoży" na lepsze czasy.
-
wyczyscilem przepustnice (1.8)
Dzięki, pewnie się kiedyś przypad. PS czy w 1.2 operacja czyszczeniea przepustnicy wygląda tak samo????