Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

stilo_kielce

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stilo_kielce

  1. Ile ci spala ten silnik w mieście z klimą?
  2. Witam serdecznie, od początku tego roku użytkuję megane II z 2003 roku i powoli ten samochód doprowadza mnie do szału. Od wczoraj nie działa pamięć ustawienia fotela prawego. To znaczy po odpowiednim ustawieniu fotela na odległość (przód-tył), wszystko jest okay. W momencie kiedy odchylimy oparcie żeby wpuścić lub wypuścić pasażera z tyłu to fotel juz nie wraca do pierwotnego ustawienia, tylko zjeżdża do samego końca id od nowa trzeba go ustawić. Dodam, że po stronie kierowcy ta "pamięć" działa. Rozumiem że coś się popsuło, tylko co?
  3. > sprawdzalem w katalogu gordon-a, ale tam aby kupic w tej cenie trzeba mieć "zniżke" bo cena > katalogowa powala... ale sadze, ze sklepy handlujace VW beda to mialy na stanie bo to > popularne, że te króćce pękają Byłem w sklepie ATC na Zagnańskiej i nie mieli tego króćca. Możesz mi podać numer części albo wkleić rysunek techniczny to im pokaże może. Z góry dziękuję
  4. > Wyjście jest. Wisko używka z wentylatorem 100zł. Jedyny problem to wentylator klimy. Teoretycznie > powinien być a tak prawdę powiedziawszy to nie jest niezbędny. Jak to????? Klima bez wentylatora???? Powodzenia
  5. > 80zł z hans prajsa kompletny z termostatem Gdzie w Kielcach mogę go dostać?
  6. > nie jest zespolony w zestaw, mozna kupisa sam i wymienic to dziwne, bo w sklepei twierdzili że muszę kupić cały... Poda mi ktoś numer części, albo link do aukcji/sklepu internetowego?
  7. > to co jest na obrazku to cały zestaw korpusu termostatu z termostatem, czujnikiem, krućcem wodnym i > uszczelkami tak całość to koszt okolo 90-100zł w zależności od wykonania no to jak według ciebie mam wymienić sam krócieć? Przecież on jest zespolony własnie w ten zestaw...
  8. > Tam jest o-ring ale proponuje wymiane cełości krućca z oringiem bo te krućce z czasem się kruszą > Taki element kosztuje parenaście złotych Sam oring kosztuje 5 zł, ale cały króciec tani nie jest i kosztuje 175 PLN...
  9. Witajcie, mam problem w polo wujka z silnikiem 1.4 8V z 1997 roku. Otóż na łączeniu głowicy z króćcem jest wyciek. Czy wystarczy wymiana oringu, czy może tam wcale nie ma oringu i całość muszę skleić na silikon>? Z góry dziękuję za odpowiedź
  10. > 8 Mam nadzieję że jest jeden rodzaj miski, więc zamówię sobie nasadkę numer 8
  11. Witam, chce samodzielnie wymienić olej w megane II 1.4 16V z 2003 roku. Nie chce kupowac drogich zestawó kluczy do korków oleju, dlatego chciałem zakupić samą nasadkę. Mam jednak pytanie jaka jest średnica? 8mm czy może 10 mm http://allegro.pl/klucz-kwadrat-8mm-do-korka-oleju-renault-1-2-hit-i4190449748.html czy może http://allegro.pl/klucz-kwadrat-10-do-korka-oleju-renault-king-tony-i4153323870.html
  12. > Do tego musisz się zaopatrzyć w klucz do korka spustowego(czworokątny > Dobrze też przy okazji mieć pod ręką nową uszczelkę korka spustowego. Jaki klucz potrzebny jest do megane II 1.4 16v z 2003 roku? Czy coś takiego wystarczy? KLIK
  13. > pytam o silnik fiacika 1.2 69km. 8v > da się podwyzszyc moc silnika bez zbytniej ingerencji ? Ja miałem z 1.2 wydłubane w cc prawie 95 KM, ale to dużo rzeźby:)
  14. Weź focusa. Silnik bez turbo, znana jednostka. A 1.4 TSI to loteria, chociaz dzięki turbo na pewno jeździ się przyjemniej.
  15. stilo_kielce odpowiedział Adi20 na temat - Motokącik
    Oczywiście w Twoim przekonaniu wszystko co z VAG-a > to szajs, zapominasz jednak, że przez całe lata wytwory tego koncernu ,,motoryzowały'' całe > pokolenia europejczyków, a dla Polaków były niedoścignionym wzorcem > Owszem VW zaliczył kilka poważnych wpadek, nie mniej do dziś to marka produkująca samochody > doskonale wykończone Dobre A kto wymyslił za przeproszeniem wtrysk Common Rail? Bo na pewno nie Niemcy tylko Włosi. I skończyła się epoka Pompo Wytrysków
  16. stilo_kielce odpowiedział Adi20 na temat - Motokącik
    > Nie przekonasz - to Fiat- to zło wcielone - a nie der paśnik w tedeiku od Niemca w którym nic a > nic się nie psuje- Panie lać i jechać- ot kolejna legenda > Warto popytać mechaników co się bardziej psuje no ale... jak kto woli. W pełni się zgadzam! Jeździłem służbowym golfem Vi i była porażka. teraz mam VII i d...y nie urywa. Ale POlakowi nie przetłumaczysz
  17. Ja uwielbiam w nowych autach system START&STOP...
  18. > z tym systemem rozruszniki dostają w dupe ostro Chociaż sa specjalnie do tego przystosowane, to łatwego żywota nie mają...
  19. > Głupoty kolega wypisuje, potem ktoś te głupoty przeczyta i dalej rozpowszechnia. Czy wam ludzie > ktoś płaci za pisanie taki bzdur? Zapomniałem dodać, ze na pewno wiem ze Millers i motul robi oleje na bazie estrów. Oczywiście jest jeszcze m.in amsoil i kilku innych producentów
  20. > To nie mit, a fakt ... tylko z lat 70-tych, gdy uszczelki w silnikach często były z gumy, którą > rozpuszczały estry (czyli olej syntetyczny) > A teraz (od jakiś 20 lat) i uszczelki są lepsze i olej syntetyczny nie jest na estrach Dwa są na estrach: Motul i Millers
  21. > nie no jakiś koleś, jakiś mini blog - obalił MIT... no ale skoro jest w internecie to musi być > prawda co nie? E tam, lepiej lać minerał po 200 tysiącach...
  22. Warto trafić dobrego agenta. Ja ostatnio zapłaciłem za OC bmw 1.8 323 zł za rok OC plus NNW do kwoty 12 tysięcy. Wszędzie gdzie sprawdzałem (internet, agencje, oraz pojedynczy agenci) liczyli mi po około 400 zł. Później szwagier polecił mi żebym odwiedził jego sąsiada, który zajmuje się ubezpieczeniami. Poszedłem bez większego przekonania, ale 73 PLN w kieszeni piechotą nie chodzi . Na drugim aucie żony, fiat brava 1.9 TD z 2000 roku oszczędziłem ponad 150 zł. Teraz płace 490 zł, a od lutego zapłacę 340. Polise sam opłaciłem przez internet, przyszła pocztą po 3 dniach.
  23. > najbardziej to mnie rozbroilo jak gosciu w sklepie polecil do auta z przebiegeim 30tys km olej > mineralny bo jak to stwierdzil "nie wiadomo na czym jezdzil wczesniej" To jest klasyka. Panie jak ma nalatane ponad 100 tysięcy, to najlepiej nalać półsyntetyk. Jak ma ponad 200 to najlepiej minerał. Znawcy...
  24. > zadna nowosc. Warto przed zmiana przeplukac silnik Dla mnie nie, ale dla wielu tutejszych czytelników może to złamać ich światopogląd Ja przerabiałem to w rajdowym fiacie cc. Zzieniłem półsyntetyk na pełen syntetyk i nic się nie wydarzyło. A ilu ludzi mnie przestrzegało... Do dzisiaj śmieję im się w twarz
  25. kasiok-ML-287388759-ML- Nieuprawniona publikacja.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.