Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jakub

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Może uchwyt rury wydechowej uderza o środkową część podłogi ?
  2. > generalnie nie wolno im (według jakiegoś wyroku SN) wyceniać na zamiennikach, a że przy okazji w > ten sposób można zrobić całkę i wydać mniej kasy to im pasuje. > Pytanie zasadnicze - na ile wycenili przed szkodą i czy da się w ten kwocie sensownie to zrobić. generalnie ubezpieczyciel to ma głęboko wycena ASO części do Grande Punto
  3. > wymieniał ktoś i podpowie coś > chodzi o żarówki od podświetlenia pokręteł punto evo TUTAJ uzyskasz pomoc
  4. ja posiadam i mogę polecić wycieraczki hybrydowe osobiście używam Alca Heyner Hybrid tutaj szczegóły
  5. Miałem to samo akumulator do wymiany.
  6. Jakub odpowiedział ksytek na temat - Punto i Grande Punto
    > a jak wyjąć schowek ? Pełny opis wymiany filtra w GP podaje kolega Rupi (z forum fiatpunto.com.pl) tutaj link w swoim opisie podaje jak wyjąć schowek jak ktoś chce mam też tą instrukcję w pdf
  7. Jakub odpowiedział ksytek na temat - Punto i Grande Punto
    > Klik jak się wyjmie schowek wtedy jeszcze łatwiej wsadzić filtr
  8. Przyczyną całego zamieszania był słabnący akumulator, po zamontowaniu nowego wszystko działa.
  9. > na przyszłość proponuję zakupić vagkkl lub elm + FES przydaje się > byś wiedział od ręki dobra propozycja, właśnie zacząłem się rozglądać
  10. > jak masz mozliwosc to podlacz kompa i zczytaj bledy nie mam takiej możliwości, ale samochód oddałem na serwis mają dzwonić po diagnostyce co mu dolega.
  11. > Daj mase np kablem rozruchowym z minusa aku na silnik dzięki, dzisiaj sprawdzę i dam znać czy to było to masa wygląda w porządku, po całej nocy z odpiętym akumulatorem odpalił, po zgaszeniu i przerwie 10 min już nie odpala i słychać ponownie cykanie w centralce niema co wróżyć z fusów trzeba odstawić do serwisu dzięki za pomoc
  12. > masa z budy na skrzynie i tu jest zagadka po odkręceniu tej masy od skrzyni biegów dalej jest bez zmian czy to faktycznie ta masa jest uszkodzona ?
  13. Koledzy mam pytanie odnośnie braku możliwości uruchomienia silnika Po przekręceniu kluczyka - wszystkie kontrolki się zapalają (te które zapalają się zawsze) - nie słychać pompy w momencie próby uruchomienia silnika nie kręci rozrusznik poza tym cały czas słychać cykanie w centralce/komputerze co może być przyczyną takiej sytuacji ?
  14. > bez przesady mk1 nie miało osłony i nic się nie stopiło to po co w Punto 2 FL dali tę osłonę ?
  15. > Witam Wszystkich Mam pytanie i proszę o różne rozwiązania odnośnie klekoczącej na wolnych > obrotach osłony kolektora. Wypaliły się w obrębie mocowania i nie można "dokręcic i odkręcić". > Może zdjąć osłonę czy są jakieś objawy pracy silnika bez osłony w wątku wyżej temat nie został > dogłębnie zgłębiony. A może można przyspawać (migomat itp) Proszę o pomoc w rozwiązaniu > denerwującego grzechotania > Pozdrawiam na pewno nie demontować osłony, wysoka temperatura może uszkodzić wentylator lub jego osłonę u mnie dało się wykręcić stare śruby i dałem duże okrągłe podkładki na wierzch z silikonem (czerwonym) i zrobiło się ciszej

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.