Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pawelli40

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. ja kupuje po 92 pln w serwisie w CK
  2. > na innym forum właśnie tych AERO nie polecają bo głośno pracują. Areo są dość kiepskie i mocowanie mogłoby być lepszei Silbak - OK W serwisie - za 92 pln można kupić oryginały przy lekkich negocjacjach i sa OK
  3. > dzisiaj niestety odjechała mi sprzed nosa wersja benzynowa z takim samym wyposażeniem a nawet w > automacie był ehhhhh mnie też marzył w automacie ..... Quote: jak sprawdza się ten diesel?? bać się go zakładając regularne przeglądy?? auto w 90% będzie jeździło po mieście. Jak do miasta to 1,5 dci jest podobno super - albo benzyna. Sąsiad na 1,6 16V i sobie chwali i podobno niewiele to pali. Ja wczęsniej duzo więcej jeździłem w trasie - wiec był jak najbardziej wskazany a miałem już troche dość LPG .... teraz większość jazdy to miasto - i tez nie narzekam.
  4. wersja na wypasie - myślę że warto mu się przyjrzeć bliżej. I to co pisał Marek - zobacz co wyswiela się po uruchomieniu silnika, i czy wszystko działa elektrycznie. W sumie jakbyś miał kogoś z Clipem - to byłoby wskazane
  5. ale pier..... lą w tym artykule ............. normalnie ręce opadają ............. zapomnieli napisać na końcu "kupujcie tylko szmelcwageny i toyoty" ......
  6. pawelli40 odpowiedział szklasty na temat - Francowate
    no ładne cacko !!!
  7. > Przy ilu na minusie nie zaciągacie go na noc ? trzeba używać cały czas wówczas nie będzie żadnych z nim problemów. Na pewno przy - 20 C nie ma żadnych problemów
  8. pawelli40 odpowiedział DuRZy na temat - Francowate
    > Jak dojdziesz do wprawy, to 20 min. trzeba wyrwać tylko schowek od str. pasażera
  9. pawelli40 odpowiedział DuRZy na temat - Francowate
    cena niezła jak za nowy
  10. pawelli40 odpowiedział DuRZy na temat - Francowate
    Kolego, poczytaj np. Tutaj no i powitac scyzoryka
  11. pawelli40 odpowiedział Lysy1980 na temat - Francowate
    Mam gościa w CK z oryginalnym clipem -> do znalezienia na www.renaultforum.com.pl dla forumowiczów jest szczególny rabat na clipowanie
  12. co robić aby dbać o automat ?: - wymieniać olej w skrzyni co 50-60 tys - w duże mrozy pozwolić popracować i się rozgrzać olej przez kilka minut przed ruszeniem - pozwolić się zasprzęglić skrzyni z "P" na "D" - i dopiero wciskać pedał gazu w sumie to chyba tyle ....
  13. Jak się pojawia "check injection" na zimnym silniku - a na ciepłym tego nie ma -> to jest upalona świeca żarowa. Bardzo lubią się zapiec - i zwykle się urywają. Ale można spokojnie z tym jeździć - nawet przy -20 C silnik odpali. Można wykrecać na silniku - kosztuje to pare stówek - albo zdejmowac głowice - albo po prostu jeździć. Co do chrobotania przy pracy wycieraczki - możliwe że przyciera się jakieś łożysko albo coś podobnego.
  14. > ja również skorzystałem z linka i się już nawet zarejestrowałem > tam jest koooopalnia wiedzy dokładnie mocno "rodzinne" forum
  15. Z tymi panewkami to prawda - ale przy wymianie oleju co 10 tys można spać spokojnie. Poza tym raczej nie obawiałbym sie silnika, dwumasy, u,ładu wtrysku czy samej turbiny - to raczej sie nie psuje. Raczej sprawdziłbym elektrycznie czy wszystko działa jak należy - CLIP-em. Inne testery nie zdiagnozują Ci dobrze Renaulta. Sprawdzić czy wszystkie moduły mają ten sam VIN itp. zajrzyj TUTAJ - tam jest dużo scenikowców z tymi motorami.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.