Skocz do zawartości

szybka pomoc tarcze hamulcowe Febi/Bilstein


marek t

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się podczepię pod to pytanie bo właśnie je założyłem zlosnik.gif Narazie zrobiłem na nich z klockami TRW ok 200 km więc dopiero się docieraja. Póki co żadnych negatywnych odczuć nie mam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś do czynienia i może napisać jak sie sprawują ?

jak wszystko co z Chin. Możesz trafić na dobrą partię a możesz kląć po pierwszym ostrym dohamowaniu.

Nie ma reguły. Jeśli wystąpi problem kwestia rozpatrzenia reklamacji zależy tylko od sprzedawcy.

Osobiście nie wziąłbym

Febi to pakowacz. Pamietajmy zawsze o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się

Panowie, ile czasu klocki się docierają? Wymieniłem tarcze i klocki, a te piszczą niemiłosiernie jak się nagrzeją. Jak mocniej hamuję to nie piszczą, a jak delikatnie to piszczą że aż mi głupio blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miał ktoś do czynienia i może napisać jak sie sprawują ?

w lekkich autach sprawdzaja sie bez problemu... nie montowalem nigdy klientom o sporotwym zacieciu zlosnik.gif ale normalna jazde w autach wielkosci lanos, ibiza wytrzymuja...raz sie pokrzywily w pasacie b5 kombi ale tam jezdzil handlowiec wiec:

1 auto bylo doladowane ciezkimi katalogami

2 jezdzil dosc ostro

3 auto spore i ciezkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Kilka hamowań, po 200km po mieście są na pewno dotarte.

> 2. Jakie klocki?

Klocki firmy Maff, u mnie jest male miasto więc nie mam możliwości dłuższej jazdy np od świateł do swiateł tylko małymi skokami z punktu A do B 270751858-jezyk.gif Było się kilka razy w trasie, ale jak wiadomo w trasie rzadko się hamuje. przebieg mają 400 km

Też pozdrawiam Twister zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Klocki firmy Maff, u mnie jest male miasto więc nie mam możliwości

> dłuższej jazdy np od świateł do swiateł tylko małymi skokami z

> punktu A do B Było się kilka razy w trasie, ale jak wiadomo w

> trasie rzadko się hamuje. przebieg mają 400 km

Powinny się były dotrzeć. Raz miałem muff'y, poniżej znajdziesz moje opinie o nich:

kliken1

kliken2.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.