-
RCD 330 - ciekawa alternatywa dla Ori radia
O dzięki mistrzu Tylko poproszę jeszcze o wyjaśnienie lub linka co to ten gateway A już wiem, doszedłem do tego.
-
RCD 330 - ciekawa alternatywa dla Ori radia
Wpadłem na aliexpress, wpisałem RCD330 i mi wypluło chyba ze sto odmian radyjek. Jak wybieraliście? Mam Tourana z 2006 i nie sądzę, aby były przekłamania w opisie w kwestii kompatybilności jakie są podawane w opisach. No, lae ta mnogość wyboru to mną zakręciła
-
Twister74 zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Automat Powershift - "niska wydajność skrzyni biegów"
Olej w skrzyni zwiększa swoją objętość wraz ze wzrostem temperatury. Dlatego jego poziom ustala się jak jest rozgrzany.
-
Automat Powershift - "niska wydajność skrzyni biegów"
Passat b6 2007r, Merc W204 - 2010
-
Automat Powershift - "niska wydajność skrzyni biegów"
Dla mnie to wygląda na niewłaściwy poziom oleju. Automatami jeżdżę od 2000 r. Było ich kilka, na początku jak czytałem "złote" porady i sugestie ASO żeby wymieniać oleje to się do tego stosowałem, ale zawsze po takich wymianach były problemy (większe, mniejsze, ale były) Odkąd przestałem to robić w kolejnych autach, a skrzynia pracowała jak fabryka przykazała to nie nic się nie psuło. 2 auta są w rodzinie i już z 10 lat jeżdżą bez wymian i nic się z nimi nie dzieje. Oczywiście to nie reguła i proszę się nie sugerować moim wpisem
-
Automatyczna skrzynia biegów - TAK / NIE
Mam 2 auta. Jeden stary z hydro AT, drugi zwykły manual, jeśli mogę to zawsze wybieram ten z AT, bo jak jadę manualem to
-
Elektryka. Budowlanka. Miganie "żarówki" LED
Klawisz da się zdjąć, problem leży w kostce przyłączeniowej. Żeby do takich nowoczesnych ĄĘ pstryków podłączyć kabelki wystarczy nacisnąć guziczek i trzymają druta Jutro zrobię zdjęcie tego pstrykacza i wstawię
-
Elektryka. Budowlanka. Miganie "żarówki" LED
"zabudowane" w nierozbieralnej kostce teraz robią, tzn świeci w klawiszu
-
Elektryka. Budowlanka. Miganie "żarówki" LED
U mnie nic nie żarzy, opisałem tylko nietypowy efekt, kiedy lampa jest zdekompletowana żarówkowo
-
Elektryka. Budowlanka. Miganie "żarówki" LED
Musiałbym odłączyć cały pstrykacz
-
Elektryka. Budowlanka. Miganie "żarówki" LED
heh mam lampę 3x led, jak zgaszę światło to ciemno. jak wykręcę jedną przy wyłaczonym zasilaniu (prąd jest, włącznik z podświetleniem, może to przyczyna?) to jedna z dwóch pozostałych błyska co sekundę jak flash
- Skrzynia biegów do wymiany
-
Skrzynia biegów do wymiany
Ja wymieniłem w ciemno za 3 stówki automat. I odpukać jeździ nawet lepiej niż poprzednia, której w sumie nic nie było, bo to nie ona była winna problemom tylko wał korbowy się posypał Daj auto na warsztat, niech oni poszukają jakiejś używki, resztę niech biorą na siebie. Tylko zaznacz żeby szukali z jeżdżącego szrotu tzn tak jak to było u mnie - zdemontowali skrzynię z auta które na własnych kołach przyjechało na szrot.
-
Dziwne buczenie silnika
Jak znajdę chwilę czasu to podskoczę do auta i cyknę fotkę reduktora. CHcę mieć jakąś małą pewność, że to problem natury bardziej estetycznej niż technicznej, kiedy będę dzwonił do instalatora. Nie chcę, żeby mi prawił komunały typu TTTM
-
Dziwne buczenie silnika
Reduktor jest w tym samym miejscu co stary. No to ciekawe co piszesz, czyli dostaje jakiegoś rezonansu?Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka