Skocz do zawartości

Chip a wydech 1.9TDI AVB


IroN_87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar przebić katalizator wywalić środkowy tłumik i założyć końcowy przelotowy.

Pytanie czy lepiej zrobić to pierwsze, a później jechać robić virusa czy nie będzie różnicy?

Pytam bo na raz wszystkiego nie zrobię tylko w odstępie 2-3 miesięcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Mam zamiar przebić katalizator wywalić środkowy tłumik i założyć

> końcowy przelotowy.

> Pytanie czy lepiej zrobić to pierwsze, a później jechać robić virusa

> czy nie będzie różnicy?

> Pytam bo na raz wszystkiego nie zrobię tylko w odstępie 2-3

> miesięcy..

Strojenie auta zawsze robi sie na koncu. Wiec najpier zrob wydech a pozniej jedz na strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Strojenie auta zawsze robi sie na koncu. Wiec najpier zrob wydech a

> pozniej jedz na strojenie.

No właśnie tak mi się wydawało, ale na forum passata jeden gość mi napisał tak:

"chyba storojenie niema nic wspolnego z wydechem chyba nawet niema potrzeby jezeli bys zmienial ic na wiekszy to raczej jest wskazane"

I stwierdziłem, że zapytam też tutaj bo wydawało mi się, że układ może się rozprężyć i turbina troszkę lepiej dmuchać jeśli będzie miała lepszy wylot...

Jeśli napisałem coś głupiego to nie śmiejcie się bo to tylko moja teoria wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się gość na chybał grinser006.gif

Wirus zawsze na końcu modyfikacji mechanicznych, tak przeróbka wydechu wpłynie na parametry, turbina się szybciej wkręca- szybciej moment rośnie, może być wyższy i wtedy tak się stroi żeby nie przesadzić z momentem u dołu, żebyś po kilku km sprzęgła nie wymieniał. Zrób konkret wydech z przelotem, jak duże masz dotychczasowe modyfikacje i jak mocny będzie program to możesz nawet średnice zwiększyć. I wtedy jechać na wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.