Skocz do zawartości

regulacja reduktora lpg


nuba98

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi dławi na wyzszych obrotach, instalka 2 gen, ustawiona na kompie, krokowiec wyczyszczony i ok, jak mu wdepne to go zamula- podczas obciazenia ale starczy wysprzeglic i przygazowac i wchodzi na obroty lub odpuscic gaz na biegu (tylko na goracym silniku), gazownik twierdzi ze wsio oki.... dzis spróbowałem skrecic lekko o ok 10-15st wkret z góry reduktora (bypass)... i mysle jesio o śrubie do regulacji napreżenia membrany....co o tym myslicie???? a jak nie to wywale krokowiec i wstawie śrubę do regulacji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>.... jak nie to wywale krokowiec i wstawie śrubę do regulacji.....

Ja mam krokowiec i śrubę - wierz mi nie wiem dlaczego, a regulacja gazu rozjrzeżdza mi się regularnie co 2-3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>a jak nie to wywale krokowiec i wstawie śrubę

> do regulacji.....

no bardzo przedni pomysl.

moze podlacz kompa i pokaz na wykresie (jesli masz taka opcje) jak to wyglada. moze sie cos poradzi.

jaka masz instalacje?

od kiedy sie tak robi?

lewe powietrze w dolocie sprawdzales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no bardzo przedni pomysl.

> moze podlacz kompa i pokaz na wykresie (jesli masz taka opcje) jak to

> wyglada. moze sie cos poradzi.

> jaka masz instalacje?

> od kiedy sie tak robi?

> lewe powietrze w dolocie sprawdzales?

instalka elpigazu IIgeneracji, reduktor zmieniony 2 lata temu- do 100 HP, a co do przykrecenia o którym pisałem pomogło- teraz próbuje delikatnie odkrecac w kierunku ustawienia gazownika i zobaczymy do jakiego momentu dojde... smile.gif później sprawdze na kompie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.