Skocz do zawartości

[F] Prosba o ident. przewodow nad progiem od strony kierowcy


heniek_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kilka miesiecy temu widzialem na jakiejs stronie dokladna rozpiske przewodow pod listwa progowa od strony kierowcy. Niestety googlowalem i nie wiem czy strona usunieta czy ja poprostu nie moge znalezc. Czy znajde tam przewody:

- 12V stale

- 12V po stacyjce

- mase?

- kierunki lewe/prawe - tego jestem pewny na 100% bo pamietam, ale nie pamietam koloru przewodow

Jezeli to ma znaczenie: X14NZ

Dzieki za naprowadzenie na tamta stronke badz jakas pomoc w identyfikacji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady i sugestie, napewno sie przyda!

A mozecie mi powiedziec ktoredy dokladnie ida przewody w sedanie do tylniej klapy? Domyslam sie ze lewa strona od strony kierowcy progiem caly czas do konca. Pod oslona progu obok kanapy za fotelem kierowcy jest jakas dziura przez ktora przelaza wszelakie przewody np do lampki bagaznika, tylnych lamp itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiazka przewodow do tylu nadwozia biegnie progiem, nastepnie po wewnetrznym nadkolu lewego tylnego kola. Znajdziesz wiazke po zdjeciu tapicerki nadkola oraz plastikowej nakladki lewego boku bagaznika. Z tym jednak jest troche zabawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.