Skocz do zawartości

Loeb i Sordo w Warszawie 21.06.2009


Manx

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo Rajd Polski,ale zanim dojdzie do rajdu, do Polski przyjeżdżają Loeb i Sordo. Pokazowe przejazdy obu odbędą się w niedzielę 21.06.2009 o 18ej na legendarnej ul. Karowej. Poza Loebem ma być pojedynek młodych w C2R2, o miano najszybszego kierowcy na Karowej.

Tak pisze informacyjnie, bo można przypadkiem nie wiedzieć, że coś takiego będzie się działo - ja dopiero dziś przypadkiem wypatrzyłem plakat na mieście grinser006.gif a tak w ogóle to fajna forma promocji dla Citroena ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podpowiedzcie proszę. Grze najlepiej stanąć, żeby jak najwięcej

> zobaczyć?

IMO zwykle najwięcej OSu Karowa widać ze skarpy za UW. Stamtąd widać jak jadą Browarną, dojazd do wiaduktu, cały wiadukt, wyjazd pod górkę. Nie widać tylko beczek na skrzyżowaniu Browarnej i Karowej oraz górnej beczki, gdzie zawracają, ale to chyba mała strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO zwykle najwięcej OSu Karowa widać ze skarpy za UW. Stamtąd widać

> jak jadą Browarną, dojazd do wiaduktu, cały wiadukt, wyjazd pod

> górkę. Nie widać tylko beczek na skrzyżowaniu Browarnej i

> Karowej oraz górnej beczki, gdzie zawracają, ale to chyba mała

> strata.

Dzięki. Jeszcze prośbę mam. Jak byś mógł palcem kazać co i jak na mapce smile.gif

[image]klip2u.th.jpg[/image]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, i powiem tak..chylę czoła przed tymi kierowcami.. widziałem juz ich dwukrotnie na żywo, i za każdym razem robili na mnie piorunujące wrażenie jadąc na czas.. teraz pokazali, ze robią z tymi samochodami co chcą.. panują nad nimi w 100%.. co co wyprawiali dzisiaj przeszło moje oczekiwania.. nie chodiz mi tu o show, które tez było super, ale zwracałem z kolega uwagę na to,jak prowadza auto, gdzie hamują, jak nastawiają auto i było to coś pięknego.. brawo.gif

Od wtorku kibicuje im na Polskim, myslę ze ci co dzis widzieli, a sie nie wybierają powinni szybkos zukać noclegów w okolicy Mikołajek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z bratem z drabinami i Wszystko ładnie widziałem i troche fot popykałem i cos potem wrzucę, kupiłem dziś informator w którym Wszystko ładnie i pięknie rozpisane gdzie i którego i której godzienie jest.. A Loeb to nie jeździ tylko zap.....ala-pięknie będzie na Polskim, już nie moge się doczekać yay.gifbrawo.gifjump.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym wszystkim co napisał Dexter. Ich mistrzostwo widoczne jak na dłoni. Niby tak krótki odcinek, ale okazał się wystarczający by pokazali swoją klasę i część umiejętności. Fajne wrażenie jak Loeb leci bokiem 2 metry od Ciebie zlosnik.gif Chłopaki pięknie ogarniali sprzęt .... mam wrażenie że czołówka MP tak aż tak Karowej nie jeździ. C4-ki też robią wrażenie oglądane na żywo.

A poza tym co do kierowców, to Loeb jest niższy niż myślałem, a Sordo sympatyczny i dostępny dla kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a Sordo sympatyczny i dostępny dla kibiców.

Tu masz racje..potem po imprezie zabezpieczalismy serwis Citroena, Loeb udzielał wywiadów, a z Sordo mogłem na spokojnie zamienić kilka słów po angielsku..i zalatwiłem mojem kumplowi autograf na kasku..bardzo miły facet...myślę, ze to wynika z tego, ze Loeb jest jednak człowiekiem bardzo medialnym i ma już "spaczenie" przez media i kibiców, a Sordo, przez to ze jest nie jako w cieniu Sebastiana ostał sie w miare normalny... co nie zmienia faktu ze tez pokazał klase.. ciekawe co czuł, gdy jechał na prawym obok Loeba..?? Czy patrzył na droge, czy maił wszystko w pupie czy podglądał go, jak prowadzi auto i jak operuje kierownica i pedałami.. ja tam bym oczu nie oderwał od Loeba, bo nie mógł bym si enapatrzec, jak on prowadzi auto... niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.