Skocz do zawartości

Niby Accord, ale jakos tak wiecej


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

A konkretnie chodzi mi o amerykanska Acure TSX - do tej pory byla to europejska Honda Accord a jedyna roznica byly znaczki na masce i bagazniku. Ale od dzis juz tak nie jest:

http://www.edmunds.com/insideline/do/Drives/FullTests/articleId=150767/pageId=170942

Acura TSX dostala V6! I to nie byle jaki V6, ale 3.5L 280 KM jednostke:

2010-tsx-eng-acura-ft-500-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A konkretnie chodzi mi o amerykanska Acure TSX - do tej pory byla to

> europejska Honda Accord a jedyna roznica byly znaczki na masce i

> bagazniku. Ale od dzis juz tak nie jest:

> http://www.edmunds.com/insideline/do/Drives/FullTests/articleId=150767/pageId=170942

> Acura TSX dostala V6! I to nie byle jaki V6, ale 3.5L 280 KM

> jednostke:

Super, ale niestety tylko z automatem. A moglo byc tak pieknie, gdyby tylko dali naped z poprzedniego TL A-Spec: 6speed manual + LSD. Zwlaszcza, ze byl w niej ten sam motor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Super, ale niestety tylko z automatem. A moglo byc tak pieknie, gdyby

> tylko dali naped z poprzedniego TL A-Spec: 6speed manual + LSD.

> Zwlaszcza, ze byl w niej ten sam motor...

I to pieciobiegowym automatem frown.gif Ale podejrzewam ze wczesniej czy pozniej pojawi sie wersja manualna. Wtedy to moze byc naprawde fajna zabawka - 280 KM, 6-scio biegowy manual i zawieszenie Hondy (czytaj mozna poszalec z przednim napedem) = rewelacyjna zabawka.

P.S. Jestem sklonny zaakceptowac automat, ale minimum taki jak w Infiniti (7 biegow) czy Lexusie (8 biegow). Pieciobiegowka to przezytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. Jestem sklonny zaakceptowac automat, ale minimum taki jak w

> Infiniti (7 biegow) czy Lexusie (8 biegow). Pieciobiegowka to

> przezytek.

Zdecydowanie, szesc to absolutne minimum...no i zeby jakos sie te biegi jeszcze zmienialy - szybko, a nie tylko miekko. Niestety Honda zostala w tyle troche w automatach, chociaz z tego co czytalem to raczej celowo - maja bardzo mocno zaawansowane prace nad nowym automatem typu DSG, jednak uznali, ze w obecnej sytuacji rynkowej nie warto tego wprowadzac. Coz, moze kiedys sie pojawi, jako alternatywa dla TSX Type-S z 6-sp manual smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.